Home > Interjeras > Nedidelio buto interjeras: dažniausios įsirengimo klaidos

Nedidelio buto interjeras: dažniausios įsirengimo klaidos

Šiais laikais žmonės dažniausiai perka mažos kvadratūros butus, kadangi jie ne tik pigiau kainuoja, tačiau taip pat ir jų išlaikymo kaštai – kur kas mažesni. Tiesa, mažos kvadratūros buto įrengimas – reikalauja dėmesio, laiko, smulkmenų, kadangi norisi gyventi ne tik skoninguose namuose, tačiau ir tokiuose, kurie yra funkcionalūs.

Jeigu kuriamas buto interjeras yra mažoje patalpoje – tokiu atveju siūlome skaityti toliau, kadangi tai, tikimės, padės Jums sukurti savo svajonių namų erdvę.

• Pirmiausia labai blogai, kai vienoje erdvėje kuriamas interjeras. Tai yra – viena erdvė taip pat gali būti suskirstoma zonomis. Pagal tai reikalingas konkretus apšvietimas, taip pat ir kiti akcentai, kurie padeda užpildyti erdvę. Geriausia – suskirstyti, kadangi gyvenimas bus kur kas funkcionalesnis.

• Žinoma, taip pat reikia nuspręsti – koks stilius bus palaikomas. Labai blogai, kai nėra tokių tikslių gairių, kai daiktai ir priemonės perkamos tiksliai nesprendus dėl stiliaus. Dažniausiai taip nepavyksta sukurti harmonijos, namai neatrodo sistemingai.

• Taip pat blogai, kai mažuose kambariuose yra mažai langų arba mažai veidrodžių, kurie gali vizualiai patalpas padaryti kur kas didesnėmis. Žinoma, tam reikalingas smulkmenų vertinimas, kadangi negalima bet kur padėti veidrodžio ir tikėtis, kad patalpa atrodys skoningai. Reikia derinti akcentus, taip pat rinktis ir skoningus rėmus. Tačiau tinkamai radus vietas ir įkomponavus veidrodžius – patalpa gali tapti skoningesnė net kelis kartus.

• Taip pat geriausia mažos kvadratūros butuose nesirinkti labai tamsių spalvų, kadangi tuomet mažos erdvės vizualiai tampa dar mažesnėmis ir tu pačiu buvimas jose – vis labiau komplikuotas. Geriau rinkitės šviesas erdves, kurios neužima tiek daug vietos.

• Mažose erdvės taip pat dažniausiai nereikia labai daug baldų, kadangi jie taip pat apkrauna erdves, buvimas jose tampa kur kas sudėtingesnis ir tuo pačiu labiau varginantis. Štai todėl reikia rinktis tik ergonomiškus, funkcionalius baldus, kurie turi bent jau kelias funkcijas.

Kad ir kokio dydžio yra Jūsų namai – jie gali būti tikrai skoningi ir patogūs. Tik tuomet reikia daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurios susijusios su interjero kūrimu, juolab, tartis su specialistais, kurie padės įgyvendinti Jūsų norus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *