Home > Interjeras > Interjeras odontologo kabinete, kas svarbu?

Interjeras odontologo kabinete, kas svarbu?

odontologai vilniuje

Moderniame, estetiškame odontologo kabinete patogiai jaučiasi tiek gydytojai, tiek unikalūs pacientai. Gydytojo- odontologo kabinetas – tai vienas esminių faktorių, darančių įtaką pacientų savijautai. Patariama, eiti į dominuojančią kliniką, apsižvalgyti, kaip įrengti odontologų kabinetai, pabendrauti su pačiais gydytojais. Svarbu yra ne tik odontologo kabinetas, bet ir laukiamasis kambarys, nuo kurio ir prasideda visos baimės. Jeigu laukiamasis modernus, jaukus tai ir baimių bus mažiau. Šviesūs ir šilti medžio paviršiai, stiklo plokštumos, šviesos žaismas naudojami jaukiai ir komfortiškai klinikos aplinkai sukurti. Aukštos kvalifikacijos odontologai Vilniuje pasirengę jums padėti, odontologijos klinikoje atliekamos visos paslaugos: dantų protezavimas, dantų implantacija, ortodontinis gydymas, dantų šaknų kanalų gydymas, vaikų gydymas, terapinis gydymas ir kt.

Kur galima įrengti privačią odontologijos kliniką?

Privačią odontologijos kliniką galima įrengti visuomeninės paskirties ar specialiai projektuotuose pastatuose, individualiuose, daugiabučiuose, gyvenamuosiuose namuose. Galima klinikas įrengti gyvenamųjų namų pirmuose aukštuose, būtinas atskiras įėjimas, turi būti garantuota garso izoliacija. Negalima medicinos įstaigų steigti greta patalpų, kuriose vykdoma gamyba, yra vibracijos ar kitokios taršos šaltinių. Individualiai odontologo veiklai reikia pasirinkti patalpas, kurios atitiks visus klinikos reikalavimus.

Pirmas vaiko vizitas pas gydytoją odontologą

Pirmas vaiko apsilankymas pas gydytoją odontologą turėtų būti tik susipažinimui, kad vaikui nebūtų taip baisu, klinikoje įrengiamas vaikų kambarys. Čia vaikai gali pažaisti stalo futbolą, procedūrų metu- pažiūrėti mėgstamą filmuką. Klinikos gydytojai odontologai draugiškai vaiką supažindina su klinikos personalu, naudojamomis priemonėmis ir medžiagomis. Taip vaikas palaipsniui yra paruošiamas būsimoms procedūroms odontologo kabinete.

Pieninių dantų gydymas

Ypatingas dėmesys skiriamas pieninių dantų gydymui bei profilaktikai. Negydyti pieniniai dantys gali pažeisti nuolatinių dantų formavimasi bei gali turėti įtakos netaisykligo sąkandžio formavimuisi. Didelis dėmesys skiriamas ėduonies profilaktikai. Dantų keitimosi metu silantuojami krūmianiai dantys, taip suteikiama galimybė išsaugoti sveikus dantis. Pats didžiausias dėmesys skiriamas ėduonies profilaktikai. Ne tik vaikai, bet ir tėvai mokomi taisyklingos burnos higienos įpročių. Vaikai, kurie jaučia, baimę ar nerimą dantukų gydymo metu, klinikoje yra galimybė atlikti vaikų dantų gydymą taikant sedaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *