Home > Paslaugos > Klaidos, kurių reiktų vengti parduodant namą

Klaidos, kurių reiktų vengti parduodant namą

Visai nesvarbu, koks sprendimas yra priimamas – namo pardavimas Panevėžyje ar bet kuriame kitame mieste, dėmesį verta atkreipti į tai, kad labai dažnai yra daromos tam tikros klaidos. Sakoma kad geriausia mokytis iš svetimų klaidų. Tad pats metas sužinoti, kokios klaidos yra daromos dažniausiai norint parduoti namą ir, žinoma, jų nedaryti.

Neįvertinamas turtas

Viena dažniausiai daromų klaidų, kai parduodamas namas Panevėžyje ar bet kuriame kitame mieste, yra ta kad objekto savininkas neužsako turto vertinimo pasaugos. To nedarydamas, namo savininkas smarkiai rizikuoja: gali nurodyti pernelyg aukštą kainą ir tokiu būdu ilgai nesulaukti pirkėjo arba priešingai – nurodyti per mažą sumą ir patirti tam tikrų nuostolių. Na, o turto vertinimo paslauga garantuos, kad sau priklausantį namą parduosite adekvačia kaina ir nepatirsite nuostolių.

Nesinaudojama nekilnojamojo turto brokerių paslaugomis

Dar viena klaida, kuri yra labai dažnai daroma parduodant namą, tai – nesinaudojimas nekilnojamojo turto brokerių paslaugomis. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent nekilnojamojo turto brokeris ir yra tas žmogus, kuris jums gali patiekti atsakymus į rūpimus klausimus, tad jūs sutaupysite daug laiko ir išvengsite nesklandumų.

Taigi, kaip matyti, nusprendus parduoti namą, derėtų užsakyti turto vertinimo paslaugą, o taip pat – būtinai pasinaudoti nekilnojamojo turto brokerio paslaugomis. Tokiu būdu sutaupysite daug laiko, išvengsite nuostolių bei nesklandumų. Na, o, jei domina namo pardavimas Panevėžyje, daugiau papildomos informacijos rasite https://www.untu.lt/blog/namo-pardavimas-panevezyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *