Home > Baldai > Kaip sutaupant atnaujinti baldus namuose?

Kaip sutaupant atnaujinti baldus namuose?

Labai dažnai pasenę baldai nereikalauja didelių pokyčių, kad pradėtų džiuginti. Senamadiškos komodos ir spintos puikiai papildys skandinaviško ir kaimiško stiliaus interjerą, o didesnis kiekis senų baldų leis kambarius įrengti prašmatniu stiliumi, t.y. šviesių ir pastelinių spalvų pagrindu, kuriuose medinės faktūros. vyrauja ypatingas senėjimas.

Kaip atliekamas baldų restauravimas namuose?

 

Vienas iš įdomiausių būdų – suteikti jiems elegantišką vintažinį stilių. Tokį senėjimą galima pritaikyti tiek gausiai dekoruotoms komodoms ir spintoms, tiek kitų epochų baldams – atliekant baldų atnaujinimą namuose rudos spalvos atspalviu ir blizgiu laku.

Medinių baldų atnaujinimas namuose turėtų prasidėti nuo jų kruopštaus ankstesnės dangos nuvalymo švitriniu popieriumi, tada nuriebalinti ir užtepti impregnavimo ar specialių kreidinių dažų sluoksnius.

Tada švelniai nuvalome kitus sluoksnius, išgaudami natūralaus senėjimo efektą. Taip išdėstyta viena išraiškinga įranga gali suteikti charakterio net labai moderniam ir minimalistiniam interjerui, ypač jei iš madingų baltų ir pilkų spalvų išsiskiria skirtinga spalva, pavyzdžiui, tamsiai žalia ar turkio spalva.

Baldų atnaujinimas namų sąlygomis – senų baldų dažymas

 

Ne mažiau efektyvi ir šiek tiek mažiau pastangų reikalaujanti idėja yra tiesiog perdažyti baldus. Kartais pačios paprasčiausios idėjos būna geriausios, o daugelis kambario baldų savo patrauklumą praranda ne dėl nemadingos formos ar bendros būklės, o dėl nederančios prie dekoro spalvos.

Sena ruda spinta atrodys kaip nauja, kai ją padengsime baltais dažais. Tris ar keturis dešimtmečius senumo baldų stilius, atnaujintas, gali priminti klasikinį skandinavišką dizainą, nuolat mušantį populiarumo rekordus pasaulyje. Panašų patobulinimą galime atlikti su senu veidrodžio rėmu ar indauja. Tokiu būdu atnaujindami baldus galime panaudoti net vienos rūšies dažus, paviršių nugruntuodami atitinkamu metalo, medžio, laminuotos ar medienos plaušo plokštės paruošimu.

Restauruokime duris

 

Restauruoti baldai suteikia interjerui originalumo ir primena vintažinį stilių. Norint išlaikyti išdėstymo darną, taip pat verta pritaikyti duris prie naujo dekoro. Čia puikiai tiks frezuoti modeliai – balti arba natūralaus medžio spalvos. Eklektiško interjero entuziastams, vertinantiems originalias idėjas, pasiūlymas durų varčią ir staktą naudoti kitų spalvų tikrai patiks. Šis gana ekstravagantiškas sprendimas pabrėš interjero išskirtinumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *