Home > Buitinė technika > Skalbimo mašinų atliekamos funkcijos

Skalbimo mašinų atliekamos funkcijos

Viena svarbiausių funkcijų, kurią reikia atlikti skalbimo mašinai  – įpilti skalbiklio ir audinių minkštiklio. Šiame žingsnyje išmatuojamas atitinkamas skalbiklio ir audinių minkštiklio kiekis ir įpilamas į tam skirtus skalbimo mašinos skyrius. Labai svarbu naudoti tinkamą skalbiklio ir audinių minkštiklio kiekį, kad drabužiai būtų išvalomi efektyviai ir po skalbimo išliktų minkšti ir švieži. Kai kuriose skalbimo mašinose taip pat yra tokių funkcijų kaip „FreshCare“, kuri apima švelnų gręžimo ciklą skalbimo ciklo pabaigoje, kad drabužiai išliktų švieži ir sausi.

Skalbimo ciklo nustatymas yra dar viena svarbi skalbimo mašinos funkcija. Čia svarbu skaityti skalbimo mašinos instrukciją, kad nepadaryti klaidų. Skirtingų tipų audiniams ir dėmėms reikalingi skirtingi skalbimo ciklai, todėl būtina pasirinkti tinkamą ciklą, kad drabužiai būtų išvalomi efektyviai. Kai kurios skalbimo mašinos turi iš anksto nustatytus skalbimo ciklus, o kitos leidžia vartotojams pritaikyti skalbimo ciklą pagal savo poreikius. Skalbimo ciklas gali apimti tokius veiksmus kaip išankstinis skalbimas, skalbimas, skalavimas ir gręžimas, todėl būtina laikytis gamintojo pateiktų nurodymų, kad drabužiai būtų išvalomi efektyviai, nepažeidžiant mašinos.

Išplėstinės skalbimo mašinos funkcijos

Šiuolaikinės skalbimo mašinos aprūpintos pažangiomis funkcijomis, kurios leidžia geriau kontroliuoti skalbimo procesą. Viena iš tokių funkcijų yra vandens temperatūros kontrolė. Ši funkcija leidžia naudotojams reguliuoti skalbimo cikle naudojamo vandens temperatūrą, kad būtų galima efektyviau valyti įvairių tipų audinius. Pavyzdžiui, karštesnis vanduo efektyviau pašalina stiprias dėmes, o vėsesnis vanduo yra švelnesnis gležniems audiniams. Geriau valdydamos vandens temperatūrą, skalbimo mašinos gali užtikrinti efektyvesnius valymo rezultatus.

Kita pažangi skalbimo mašinų funkcija – gręžimo ciklo valdymas. Gręžimo ciklas yra atsakingas už vandens pertekliaus pašalinimą iš drabužių po skalbimo. Su gręžimo ciklo valdymu vartotojai gali reguliuoti gręžimo ciklo greitį ir trukmę, kad atitiktų savo poreikius. Didesnis gręžimo greitis gali padėti pašalinti daugiau vandens, sumažinant džiovinimo laiką ir energijos suvartojimą. Be to, kai kuriose skalbimo mašinose yra funkcija, reguliuojanti gręžimo ciklą pagal skalbiamų audinių svorį ir tipą, taip užtikrinant, kad skalbimo metu drabužiai nebūtų pažeisti.

Puslapyje http://epbaze.lt/single-category/buitis/?directory_type=general rasite visą reikiamą medžiagą dėlskalbimo mašinų atliekamų funkcijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *