Home > Buitinė technika > Oro kondicionierių tipai: ieškome tinkamiausių

Oro kondicionierių tipai: ieškome tinkamiausių

Gera vėdinimo sistema namuose susisieks ne tik kur kas daugiau komforto, tačiau gali padėti išvengti ir daugelio ligų, kurios kyla dėl to, kad namuose pras yra per daug kaitrus. Jeigu Jums reikalingi oro kondicionieriai, kurie ne tik vėsina orą, tačiau ir vėdina namus – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra www.kondicionieria24.lt. Pasirinkimas platus, tad esame tikri, kad rasite variantą, kuris labiausiai tinka Jūsų namuose.

Taip pat čia Jūsų laukia ir nemokami ekspertų patarimai, kurie gali padėti rasti labiausiai tinkamą sistemą. Svarbiausia pirmiausia nuspręsti – kokio tipo įranga Jums labiausiai tinkama.

Aptarsime pagrindinę, kad pasirinkimas būtų konkretus bei aiškus.

• Sieniniai kondicionieriai

Bene dažniausias lietuvių pasirinkimas yra sieniniai kondicionieriai, kurie neužima daug vietos, tad tai tinkamas variantas net ir mažos kvadratūros butuose. Jie dažniausiai veikia su Split sistema, yra sudaryti iš dviejų blokų. Vienas kabinamas namo viduje, o kitas išorėje.

• Kasetiniai kondicionieriai

Kasetiniai kondicionieriai dažniausiai perkami tokiems objektams, kurie yra labai dideli, pavyzdžiui, sporto salės. Jie dažniausiai montuojami tuomet, kai patalpoje lubos yra pakabinamos. Paprasčiausiai tokiu atveju sistemos įdiegimas – paprastas ir konkretus. Net keturių tipų srovės paskirstymas tolygiai vėsina patalpas, užtikrina, kad bus išvengiama nevienodų temperatūrų.

• Palubiniai kondicionieriai

Palubiniai kondicionieriai yra montuojami po lubomis. Taip pat juos galima dėti greta grindų. Vėlgi, konstrukcija yra sukurta taip, kad vėsa po namus būtų tinkamai paskirstyta, kad būtų išvengiama labai šaltų srovių, kurios galėtų sukelti peršalimo ligas.

• Grindiniai kondicionieriai

Pastatomi kondicionieriai yra dar viena patraukli galimybė, kurią siūlome išbandyti savo namuose ir taip pagerinti gyvenimo komfortą. Jie dažniausiai dedami greta langų, šalia radiatorių. Privalumas, kad jie ne tik vėsina, tačiau pagal poreikius gali ir šildyti, tad nustatykite reikalingą temperatūrą ir užsitikrinkite, kad kasdienybė bus patogi.

• Mobilūs kondicionieriai

Galiausiai tiems, kurie vertina paprastumą – puikus pasirinkimas yra mobilūs kondicionieriai, kurie gali būti pervežami iš vienos vietos į kitą. Jie dažniausiai yra pildomi. Tai puikus pasirinkimas mažesnės kvadratūros būstuose, kadangi jie nėra tokie našūs kaip kad aptarti anksčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *