Home > Interjeras > Žydinčios gėlės gali sušildyti interjerą

Žydinčios gėlės gali sušildyti interjerą

geliu salonas

Žydinčios gėlės gali puošti ir sušildyti interjerą. Didžialapiai augalai, žydinčios gėlės aktyviai naudojami kuriant interjerą. Tokie augalai sodinami į vazonus, jų nuskinti lapai merkiami į vazas. Kambarinės gėlės gali būti puiki priemonė, tiems, kurie nori sukurti dėmesio vertą interjerą, gėlės ne tik pripildo namus gyvybės, bet ir suteikia jiems išskirtinumo. Kad augalai gražiai įsilietų į interjerą, svarbu parinkti jiems tinkamus vazonus ir skirti pakankamai erdvės atsiskleisti. Augalo ilgi ir ploni lapai, švelniam interjerui, kuriame vyrauja jaukios spalvos, suteikia aštrumo. Vazonas, įstatytas į kitą, žemesnį vazoną- neįprastas, bet labai akį traukiantis vaizdas.

Koks sienų tinkamiausias fonas augalams?

Tinkamiausias fonas daugumai augalų- baltos bei pastelinės spalvos siena be raštų. Pastelinės spalvos fone itin puošniai atrodo kambariniai augalai su įvairių formų žaliais lapais: lygiais, smulkiais, plunksniniais. Iš žydinčių gėlių galima rinktis tas , kurių žiedų spalva dera prie švelnių tonų sienos, pvz. kamelijas, kinrožes, ciklomenus, raktažoles ir kt.

Kur pirkti gėlių puokštes?

Gėlių salonas– tai prekybos vieta, kurioje klientai gali pirkti gėles, gėlių puokštes arba užsisakyti internetu: autorines puokštes, gėlių kompozicijas iš gyvų, stabilizuotų, dirbtinų, vazoninių gėlių. Gėllių salonas teikia pristatymo, verslo ir privačių patalpų puošimo, apželdinimo paslaugas. Prekiauja interjero dekoro elementais ir širdžiai mielomis dovanėlėmis.

Kokiomis progomis dovanojamos rožės?

Rožė laikoma kilmingiausia, dieviškumo, tobulo grožio gėlė o raudonos spalvos- meilės simboliu. Jos atskirai ar puokštėje dovanojamos įvairiomis progomis. Gėlių kalboje didelę reikšmę turi padovanotų rožių skaičius. Viena vienintelė padovanota rožė kalba pie dovanotojo kuklumą, bet jeigu rožė raudonos spalvos- tai prisipažinimas meilėje. Jeigu puokštėje 12 raudonų rožių- tai amžina meilė. O dvi rožės, ypač surištos kartu, tyliai kviečia jus į pasmatymą. Ryškiai rausvos spalvos rožės kalba apie staigą įsiplieskusią meilę iš pirmo žvilgsnio. Baltos rožės- reiškia švarias mintis ir ketinimus. Sniego baltumo rožę galima padovanoti labai jaunai merginai ar mergytei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *