Home > Interjeras > Virtuvės baldų tendencijos

Virtuvės baldų tendencijos

Gražiai suprojektuota virtuvė būtina dėl kelių priežasčių. Visų pirma, tai yra erdvė, kurioje daugiausia laiko praleidžiame su šeima, gamindami maistą, valgydami ar net dirbdami. Taip pat svarbu nepamiršti, kad tinkama virtuvė gali padidinti būsto perpardavimo vertę. Nors visiškai baltos ir kaimo stiliaus virtuvės populiarios jau beveik per daug metų (dėl to kaltina pandemiją arba tiekimo grandines), namų savininkai, dizaineriai ir kūrėjai pagaliau pradeda matyti, kaip keičiasi virtuvės stiliai. Dažniausiai pasirenkami modernūs virtuvės baldai, o virtuvės baldų komplektas priklausys nuo jūsų erdvės ir norimo išdėstymo. Elementai, kurie kažkada buvo „būtina turėti“, tapo „nebereikia“. Pasak ekspertų ir interjero dizainerių, 2023 m. išnyks dvylika virtuvės dizaino tendencijų.

Nauji virtuves baldai

Pastarąjį dešimtmetį matėme baltas sienas, baltas plyteles ir Carrera marmurą. Žmonės pavargo nuo šių prislopintų palečių, o dizaineriai įneša spalvų, kurios mums patinka. Dauguma dizainerių taip pat sutinka, kad balta ant balto virtuvės atrodys pasenusios 2023 m. Taigi kokios spalvos bus nauja balta? Čia nėra tik vieno atsakymo. Naujausiose virtuvėse bus du ar trys kontrastingi vienas kitą papildantys atspalviai. Monochromatinėms virtuvėms trūksta gylio ir vizualinio susidomėjimo. Papildomi atspalviai virtuvėje gali paaukštinti plotą, tačiau išlieka nesenstantys. Interjero dizaineriai mato, kad tamsaus medžio baldai grįžta. Daugelį metų virtuvės dizaine vyravo balto ąžuolo spintelės, bet manau, kad ta era baigiasi ir virtuvės dizaine pradėsime matyti sotesnes paletes. Tinkama tamsesnė ruda spintelė yra nesenstanti ir gali būti derinama su daugybe kitų fantastiškų apdailų.

Atviros virtuvės

Atvirų grindų planai ir ypač atviros virtuvės šiuo metu yra prieštaringos temos dizaino pasaulyje. Nors kai kuriems tai yra praktiškas pasirinkimas, daugelis namų savininkų pavargo nuo tokio dizaino pasirinkimo pasaulyje po pandemijos. Matinės juodos spalvos aparatūra. Nors 2022 m. visur buvo matinės juodos spalvos aparatūros, 2023 m. jos išvysime mažiau. Už tai turime padėkoti. Matinės juodos spalvos aparatūra manęs niekada nežavėjo, tačiau suprantu, kad kai kurie žmonės vertina minimalistinį matinės juodos spalvos pobūdį ir tamsesnius tonus, kai pasirenka gražesnę išvaizdą. Taigi kokia yra gera alternatyva? Specialistai rekomenduoja apsvarstyti aliejumi patrintą bronzą, kad išvaizda būtų atnaujinta. Ji taip pat prognozuoja, kad ateinančiais metais pamatysime daugiau poliruoto nikelio ir chromo.

Viršutinė spinta

Standartinių uždarų viršutinių spintelių dienų pradeda mažėti ir jas pakeis atviros lentynos. Specialistai mano, kad  viršutinės spintos išnyks. Gražaus stiliaus atviros lentynos čia išliks. Viršutinių spintelių atsisakymas yra puikus būdas sutaupyti pinigų ir sukurti galimybę parodyti savo asmenybę kuriant dailaus stiliaus vinjetes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *