Home > Interjeras > Interjero naujovės suaugusiems

Interjero naujovės suaugusiems

Ruduo – pokyčių metas. Nauji planai, naujos tendencijos, nauja mada. Tai galioja viskam: verslui, darbui, laisvalaikiui, aprangai, interjerui. Pakalbėsime apie naujas gyvenamojo interjero tendencijas. Kokį butą šiandien rinktis, kad jis būtų patogus ir funkcionalus, tiktų įsimylėjusiai porai, o taip pat atitiktų šiuolaikiškus sprendimus?

Miegamieji su voniomis ir drabužinėmis

Pirmas dalykas, į kurį norėčiau atkreipti dėmesį, yra pagrindiniai miegamieji su vonios kambariais ir drabužinėmis. Pagrindiniai miegamieji šiandien reiškia atskirus blokus butuose, dažniausiai suaugusiems, kurie turi savo miegamąjį, vonios kambarį ir drabužių spinta. Šios erdvės ir leidžia išvengti eilių, norint patogiu laiku apsilankyti vonios kambariuose. Be to, tai papildoma garso izoliacija iš vaikų ir bendro naudojimo patalpų.

Persirengimo kambario privalumai bute ar name yra akivaizdūs. Persirengimo kambarys leis sutvarkyti drabužių ir aksesuarų laikymo sistemą, sugrupuoti juos pagal sezoną ir išvengti chaoso bute. Įėję į persirengimo kambarį, galite greitai rasti reikiamų drabužių.

Ar interjeras turi įtakos meilei?

Audringoje santykių pradžios fazėje, norint visapusiškai mėgautis meilės intymumu, porai tereikia pabūti vienai. Tačiau su amžiumi ir vedybine patirtimi aistros atslūgsta, atsiranda rūpesčių, o seksas nublanksta į antrą planą. O tuo tarpu tai yra didžiausias gamtos mums suteiktas malonumas. Geras seksas gerina sveikatą, suartina partnerius, daro mus stipresnius ir laimingesnius, mažina stresą, kivirčus ir buities rūpesčius. Siekdami padėti žmonėms išlaikyti intymių santykių ryškumą, psichologai sukūrė daugybę metodų. Tai yra geros formos palaikymas, gundymo būdai, drabužiai ir visokie žaislai, sekso baldai, ritualų ir pikantiškų situacijų kūrimas. Daugiau skaitykite: http://www.manoerotika.lt/.

Kambario užpildymas – ką geriau išnešti iš miegamojo

Svarbu suprasti, kad miegamojo paskirtis yra seksas ir miegas, pageidautina išskirti kitas šio kambario paskirtis ir tuo pačiu atskirti šias dvi. Stenkitės nestatyti darbo vietos miegamajame ir nieko kito, kas galėtų priminti apie darbą, sukelti nerimą ar susirūpinimą. Jei tai neįmanoma, pabandykite vizualiai atskirti arba paslėpti darbo vietą, pavyzdžiui, paslėpdami ją už spintos durų.

Intymumas

Norėdami sukurti saugumo ir privatumo atmosferą, turite išskirti išorinius dirgiklius ir būti tikri, kad niekas jūsų netrukdys – saugiai uždarykite duris, išjunkite telefoną ir įsitikinkite, kad turite pakankamai laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *