Home > Interjeras > Skelbimų lenta namuose

Skelbimų lenta namuose

Skelbimų lenta

Pakabintas skelbimų lentas dažniausiai matome mokyklose, įstaigose, daugiabučių laiptinėse. Tai patogus būdas informuoti mokinius, kolegas ar kaimynus. Šiuose informaciniuose stenduose gali būti skleidžiama socialinė reklama, renginių ar mokymų tvarkaraščiai ir kiti aktualūs pranešimai. Kalbant apie namus, tikrai ne vienuose rastume prie telefono, veidrodžio, ant rašomojo ar valgomojo stalo, spintelės padėtus raštelius, blanknotus priminimams ar svarbiai informacijai užrašyti. Tačiau kur kas patogesnis būdas – skelbimų lenta namuose.

Receptus, kvietimą į renginį, kvitus, neapmokėtas sąskaitas, prekių sąrašą, raštelį vaikui patogu prisegti skelbimų lentoje. Galėsite būti ramūs, kad neužmiršite laiku atlikti įvairių darbų, sutvarkyti reikalų, paprašyti ar įspėti artimojo, jei tarkime, grįšite vėlai ir neturėsite progos pranešti kitu būdu.

Išsirinkite gerai matomą vietą koridoriuje ar virtuvėje, gal darbo ar vaikų kambaryje. Tuomet lentą tvirtinkite ant sienos, kurioje informacinius lapelius, priminimus, kvitus ir visą kitą informaciją galėsite įsmeigti smeigtukais. Svarbu, kad visi šeimos nariai žinotų vieną, gerai matomą vietą ir bent retkarčiais užmestų akį ar lenta nepasipildė nauju turiniu.

Dažnai raštelius, reikalingų produktų sąrašus ar kvitus išmėtome po visus namus, jie ne tik nusimeta ar pradingsta, bet ir neturi vienos vietos, be to, taip ir liekame neatlikę svarbaus darbo ar pamiršę įspėti, jog grįšime vėliau. Dėka skelbimų lentos, namai netaps šiukšlynu, kur mėtosi pilna užduočių, darbų, priminimų ar čekių. Kai viskas vienoje vietoje – nieko nepamiršite, nepraleisite.

Skelbimų lenta, tai ne tik reikalingas daiktas, bet ir originali interjero detalė. Ją galite apipavidalinti, kaip tik leidžia fantazija: nuotraukomis, vaikų piešiniais, gal nudažyti ar priklijuoti įvairių, dėmesį atkreipiančių simbolių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *