Home > Interjeras > Televizorius – ne tik svarbus prietaisas kiekvieno namuose, bet ir svarbi interjero detalė

Televizorius – ne tik svarbus prietaisas kiekvieno namuose, bet ir svarbi interjero detalė

Kiekvienas daiktas interjere prisideda prie jo kūrimo, todėl net ir televizorių renkantis tikslinga atsižvelgti į jo dizainą ir derėjimą interjero visumoje.

 

Televizorius – interjero detalė

Pirmiausia, dydis turi atitikti erdvę: kompaktiškoje patalpoje nederės didelis televizorius ir, atvirkščiai, didelėje erdvėje negražiai atrodys mažas. Negana to, bus nepatogu žiūrėti.

Spalva – šiuo atveju daug pasirinkimų nėra, tačiau šviesiam interjerui tinkamesnis bus baltas, pilkšvas televizoriaus korpusas.

Visada dailiai atrodys plonas, grakštumą demonstruojantis televizorius. Toks tiks tiek klasikiniame, tiek moderniame ar kito stiliaus interjere.

 

Kokie parametrai svarbūs renkantis naują televizorių?

Žinoma, nors dizainas labai svarbus, siekiant harmonijos interjero visumoje, tačiau vertinti tam tikrus techninius parametrus taip pat būtina. Rinkdamiesi televizorių būtinai atsižvelkite į jo matmenis. Nors daugelis nori kuo didesnio ekrano, visgi įvertinkite, kaip jis atrodys, jei bus įkurdintas mažoje patalpoje – vizualiai ją dar labiau mažins. Galite vadovautis taisykle, kad ekrano įstrižainė turėtų būti ne mažiau kaip du kartus mažesnė, palyginti su atstumu tarp ekrano ir žiūrinčiojo.

Labai svarbus aspektas – ekrano tipas. Norintiems maksimalaus žiūrėjimo malonumo tikrai patiks OLED ekranai.

Rezoliucija yra dar vienas parametras, kurį drąsiai priskiriame prie reikšmingų. Geriausią vaizdo kokybę užtikrins modernūs televizoriai, kurių rezoliucija yra 4K UHD arba 8K UHD.

 

Kiek kainuoja stilingas, modernus televizorius?

Pasižvalgius po televizorių pasiūlą akį traukia naujausi žinomų gamintojų modeliai, demonstruojantys ne tik itin plačias galimybes, daugybę funkcijų, bet ir žavintys minimalizmu, o drauge ir elegancija, grakštumu. Jų kainos įvairios, todėl kiekvienas pirkėjas išsirinks tą, kuris atitiks jo galimybes. Pavyzdžiui, naujausių Sony televizorių kainos siekia maždaug iki pustrečio tūkstančio eurų, panašiai kainuoja ir naujausi Samsung televizorių modeliai. LG kainos siekia iki poros tūkstančių ir pan.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *