Home > Baldai > Kaip išsirinkti kampą su miegamu mechanizmu?

Kaip išsirinkti kampą su miegamu mechanizmu?

Kai uošviai atvyksta į miestą, ar draugas nori likti nakvynei, miegamoji sofa gali būti baldas, kuris išgelbės iš situacijos.  Minkšti kampai gali puikiai pasitarnauti. Brangesnės už tradicinę sofą, minkšti kampai kurie turi miegamą mechanizmą yra vertos investicijos, nes jūsų svetainė taip pat tampa svečių kambariu ir jums visai nereikia pirkti pripučiamų čiužinių.

Miegamosios sofos būna įvairiausių stilių ir formų. Jums tinkamiausias stilius priklausys nuo to, kuris geriausiai tiks jūsų erdvėje, ir nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Rekomenduojame išmatuoti savo erdvę, kad įsitikintumėte, jog sofa ne tik puikiai tilps, bet ir tilps per jūsų durų staktas  į jūsų namus. Čia pateikiami dažniausiai pasitaikantys miegamųjų sofų tipai:

Ištraukiamų sofų viduje yra tikras čiužinys. Nuėmę sėdynę, patraukite už rankenos, kad sofa taptų tikra lova. Šioms lovoms reikia daugiau vietos nei išvardintoms žemiau.

Miegamosiose sofose yra sulankstoma sofa, sukuriama lova be papildomo čiužinio arba reikia nuimti sofos pagalvėles. Jie yra ekonomiškiausias ir patogiausias pasirinkimas.

Futonai sulankstomi plokščiai, kad būtų paklota lova, tačiau visiškai trūksta sofos pagalvėlių. Jie puikiai tinka mažoms erdvėms, kuriose negali tilpti viso dydžio ištraukiama sofa.

Ieškant patogios miegamosios sofos, reikia ieškoti dviejų dalykų: apmušalų ir čiužinio.

Miegamųjų sofų pagalvėlės bus naudojamos kaip čiužinys, todėl labai svarbu, kad jums patiktų jų pojūtis ir audinys. Paprastai sėdynės yra užpildytos putplasčiu, kuris yra apvyniotas pūkų arba poliesterio pluoštu, kad būtų palaikomas ir patogus. Nors jis yra brangesnis nei poliesteris, pūkų užpildas suteikia pliušiškumo jausmą.

Ištraukiamose sofose čiužinys paprastai yra pagamintas iš putplasčio be spyruoklių, todėl jį lengviau suspausti į sofą, kai jis nenaudojamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *