Home > Kiemas ir aplinka > Šiuolaikinis terasos sprendimas – termomediena

Šiuolaikinis terasos sprendimas – termomediena

Terasos

Medienos rūšių, įvairių pakaitalų pasiūla rinkoje išties gausi, o įvertinti kokybę ir kainą trunka daug laiko. Pasirinkę iškloti terasą mediena neaplenkia gamtos problemos ir vis gilėjanti globali ekologinė grėsmė.

Medis – viena labiausiai paplitusių statybinių medžiagų pasaulyje, o naudojant šį išteklį atsakingai, tai vienintelė nuolat atsinaujinti statybinė medžiaga. To paties nebūtų galima pasakyti apie atogrąžų medieną. Pagrindinis išskirtinumas ne tik egzotiška išvaizda ir patvarumas. Ši mediena taip pat labai tanki, kieta, stangri, sunkesnė už vandenį, stipri ir iš visos medienos rūšių, kurios tinka terasos grindims, pasižymi didžiausia kaina, tačiau ši mediena ilgaamžė, o priežiūra minimali.

Termomediena, tai dažniausiai termiškai apdorota šiaurietiška pušis ir eglė, beržas, uosis, alksnis, spindulinė pušis. Svarbu pažymėti, kad termiškai apdorota mediena išsiskiria didesniu matmenų stabilumu, vienodesne spalva, nekintančia išvaizda. Ji sugeria kur kas mažiau drėgmės, forma nekinta, todėl ypač tinka terasoms, įrengtoms sode ar prie jūros kranto, kur turi atlaikyti vėją, kaitrią saulę, lietų, sniegą, druskingą vandenį.

Termiškai apdorota mediena yra kur kas atsparesnė puvimui, kadangi joje nelieka kenksmingų medžiagų, nesidaugina grybelis, įvairios bakterijos, jos negraužia medgraužiai, paviršius tampa švarus, lygus, tad medį daug lengviau prižiūrėti, jis ilgaamžiškesnis. Termomedienos pagamintos konstrukcijos nereikia keisti taip dažnai, kaip pagamintos iš įprasto medžio, o tai sutaupo resursus bei neprisideda prie anglies dioksido išmetimo į atmosferą. Terminio apdorojimo procese taip pat nenaudojami jokie chemikalai, tik garo ir kaitinimo kombinacija, tad mediena natūrali ir ekologiška.

Termomediena – tai šiuolaikiškas ir praktiškas sprendimas, norintiems ilgaamžiškos, patvarios ir ekologiškos terasos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *