Home > Interjeras > Patarimai kaip profesionaliai priderinti baldus prie interjero

Patarimai kaip profesionaliai priderinti baldus prie interjero

Kalbant apie baldų derinimą prie interjero, būtina suprasti interjero dizaino ir baldų pasirinkimo pagrindus. Pirmasis šio proceso žingsnis – nustatyti erdvės paskirtį. Pavyzdžiui, miegamasis turėtų būti suprojektuotas taip, kad būtų skatinamas atsipalaidavimas ir poilsis, o svetainė – bendravimui ir pramogoms . Erdvės paskirties supratimas padės pasirinkti baldus ir juos išdėstyti.

Kitas svarbus baldų pasirinkimo aspektas yra židinio taško pasirinkimas. Tai gali būti baldas, pavyzdžiui, sofa ar lova, arba dekoratyvinis elementas, pavyzdžiui, meno kūrinys ar kilimėlis. Nustačius židinio tašką, galima pasirinkti kitus baldus, kurie papildytų ir sustiprintų židinio tašką . Renkantis baldus taip pat svarbu atsižvelgti į erdvės stilių ir spalvų schemą. Pasirinkus nuoseklų stilių ir spalvų schemą, bus sukurta vientisa ir nugludinta išvaizda .

Renkantis baldus svarbu atsižvelgti į kambario spalvų schemą. Pagrindinė spalva turėtų užimti ne mažiau kaip 65% visos erdvės, o likusieji 35% gali būti skirti papildomiems atspalviams . Taip pat svarbu atsižvelgti į spalvų psichologiją ir tai, kaip skirtingos spalvos gali paveikti erdvės nuotaiką ir atmosferą. Pavyzdžiui, mėlyna dažnai pasirenkama dėl raminančio poveikio ir dažniausiai naudojama miegamuosiuose ir vonios kambariuose . Vadovaudamiesi šiais patarimais, galite meistriškai priderinti baldus prie interjero ir sukurti profesionalų bei darnų vaizdą.

Patarimai, kaip priderinti baldus prie interjero dizaino

Kalbant apie baldų derinimą prie kambario interjero, svarbu atsižvelgti į baldų proporcijas ir mastą. Negabaritinių baldų mažame kambaryje erdvė gali jaustis ankšta ir nepatogi, o maži baldai dideliame kambaryje gali padaryti erdvę tuščią ir neužbaigtą. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio baldus. Pavyzdžiui, didelė sekcijinė sofa gali puikiai tikti erdvioje svetainėje, o maža sofa labiau tiks jaukiam kambariui ar miegamajam. Derinant baldus prie interjero dizaino, be proporcijų ir mastelio, stiliaus ir spalvų nuoseklumas ir nuoseklumas taip pat yra svarbūs. Pasirinkę baldus, kurie papildo vienas kitą pagal stilių ir spalvą, galite sukurti darnų ir harmoningą kambario vaizdą. Pavyzdžiui, jei kambaryje yra modernus dizainas su švariomis linijomis ir neutraliomis spalvomis, reikėtų pasirinkti panašių savybių baldus.  Daugiau skaitykite http://kamtoreikia.lt/category/namams/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *