Kaip įsirengti saugius namus?

Papuošti savo naująjį namą tikrai smagiau ir saugiau, pasirūpindami jo saugumu. Vienas iš būdų – nustatyti saugumo priemones ar apsaugos sistemas. Bet įsilaužėliai streikuoja kas 30 sekundžių, todėl namų apsauga turėtų būti svarbiausias prioritetas. Norėdami padėti grįžti prie įdomių dalykų, pateikite 10 paprastų dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti iškart, kad apsaugotumėte savo naujus namus.

Nustatykite apsaugos sistemą. Jūsų naujuose namuose turėtų būti tam tikros formos apsaugos sistema, nesvarbu, ar tai yra pagrindinė „pasidaryk pats“ sistema, ar tokia, kurią teikia profesionalus stebėjimas ir namų automatizavimas. Šiandien yra daugybė namų saugumo galimybių kiekvienam biudžetui ir kiekvienam apsaugos lygiui.

Norėdami pasirinkti sistemą, kuri jums patogi, įvertinkite savo kaimynystės ir namo poreikius. Norėdami gauti statistinius duomenis apie nusikaltimus kaimynystėje ir padėti atlikti namų saugumo vertinimą, galite kreiptis į vietinį policijos skyrių.

Nepamirškite garažo. Šis įėjimo į jūsų namus taškas tampa vis populiaresnis nusikaltėlių tarpe. Net jei jie negali patekti į jūsų namus, yra tikimybė, kad garaže turite daug gerų daiktų. Įpraskite užrakinti visas garažo duris – tiek vidaus, tiek išorės.

Taip pat galite apsvarstyti galimybę laikyti garažo vartų atidarytuvą namuose. Tokiu būdu įsilaužėlis negali jo išgauti iš jūsų automobilio. Ir jei naudojate saugos kodą atidarydami garažą, įsitikinkite, kad jį laikote paslaptyje ir niekada neveskite jo prieš pristatančius žmones, kaimynus ar kitus asmenis.

Čia yra dar keletas paprastų būdų, kaip apsaugoti namus. Atnaujinkite į išmanųjį garažo vartų atidarytuvą. Uždenkite langus, kad paslėptumėte gėrybes viduje. Užtikrinkite garažo vartus papildomomis spynomis. Naudokitės namų automatika ir daugiau niekada nepalikite garažo vartų.

Užrakinkite „Wi-Fi“ tinklą. Jūsų namų belaidis tinklas yra jūsų asmeninės ir finansinės informacijos prieigos taškas. O jei naudojate namų automatiką, tai taip pat gali padaryti jūsų namą pažeidžiamą įsilaužimui. Jei jūsų „Wi-Fi“ tinklas yra prijungtas prie išmaniųjų namų programėlių ar saugos sistemos, nusikaltėliams tai gali suteikti tiesioginę prieigą prie jūsų namų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *