Home > Interjeras > Odontologo kabineto interjero įrengimas

Odontologo kabineto interjero įrengimas

Kad ir kaip keistai beskambėtų, tačiau kalbant apie odontologijos kabinetą, pacientams svarbu ne vien tik sveiki dantys ir graži šypsena. Žinoma, gydytojo santykis su pacientu, jo profesionalumas bei gebėjimas bendrauti yra labai svarbu. Tačiau žvelgiant į tai, kad odontologo kėdė jau ir taip kelia ne pačius maloniausius jausmus, didelę reikšmę turi ir aplinka.

Tiesa, daugelis gydymo įstaigų, nors ir naujai įrengtos ir atrodo moderniai, bet vis tik kiek standartiškai. Nauja aplinka, nauji baldai ir įranga, tačiau nedaugelis ryžtasi pasitelkti nestandartinius ar išskirtinius sprendimus. Žinoma, svarbiausia, kad tiek odontologijos klinikos personalas, tiek pacientai čia jaustųsi patogiai ir jaukiai. Tačiau net ir menkos išskirtinės detalės gali suteikti žaismingumo ir net padėti atsipalaiduoti.

Šviesios sienų spalvos ir kokybiškas apšvietimas visuomet atrodo estetiškai ir higieniškai. Tačiau tam, kad išvengti ligoninės efekto, galima sienas pagyvinti ryškesniais paveikslais ar išskirtine baldine furnitūra bei rankenėlėmis. Klinikos apšvietimui naudoti kelių sluoksnių apšvietimą, sieninius šviestuvus, suteikiančius dar daugiau jaukumo pacientams ir sukuriančius patogumo darbo zonose.

Kuriant odontologijos klinikos interjerą, labai svarbu laukimo zona, taip pat ir WC kambarys. Pastarieji gali būti įrengti visiškai nepriklausomai nuo bendro patalpų interjero ir net tapti išskirtinio dizaino erdvėmis. Galima panaudoti modernistinio stiliaus detales, įvairias ažūrines pertvaras bei sieneles ir taip sukurti ramybės oazę procedūrų laukiantiems pacientams.

Jeigu odontologijos klinikoje paslaugos teikiamos ir vaikams, jiems pritaikytos laukimo erdvės, žaismingi ir ryškiaspalviai baldai padeda numalšinti stresą. O žaidimų kampelis su lavinamaisiais ar smulkiąją motoriką lavinančiais žaislais padeda užsimiršti. Vaikams skirtame kabinete būtina neužmiršti televizoriaus, kuriame rodomi ryškiaspalviai filmukai padėtų nukreipti dėmesį nuo daugeliui vaikų stresą keliančių procedūrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *