Home > Baldai > Kokie baldai reikalingi naujai įrenginėjamai svetainei?

Kokie baldai reikalingi naujai įrenginėjamai svetainei?

Moderni svetainė yra be galo malonus kambarys. Tiek ilsintis, tiek dirbant, tiek norint veikti kažką kito, ši patalpa, bet kuriuose namuose yra viena iš svarbiausių. Nuo to, kaip įrengta svetainė, priklauso ir visų namų kokybė, todėl apdailos detalės, baldai bei visi kiti atributai vaidina svarbų vaidmenį ne tik svetainės, bet ir buto, namo ar kotedžo visumai. Būtent baldams ir norime skirti dėmesį. Pasižiūrėkime, kokie baldai bus reikalingi naujai įrengiamai svetainei ir pridės jai daugiausiai žavesio bei komforto?

Kavos staliukas

Vietoje to, kad svetainė virstų į valgomąjį, geriau įsigyti mažesnį, kavos staliuką, kuris būtų puikus akcentas bet kuriame kambaryje. Visada stilingas sprendimas – stiklinis, permatomas stalviršis, kuris prideda elegancijos bei lengvumo interjerui, kuriame gali būti daug tamsių spalvų. Stiklas, be abejo dera ir prie šviesių tonų, tad su kavos staliuku tikrai neprašausite.

Spintos, spintelės ir sekcijos – geriausia su uždaromis lentynomis

Jeigu įsigysite spinteles, spintas, sekcijas arba kitus baldus su atviromis lentynomis, laikui bėgant turėsite daug rūpesčių. Pradžioje sunku suvokti apie tai, kiek daug dulkių tokie paviršiai gali surinkti, tačiau tai yra tiesa ir tai tikrai gali varginti.
Uždaros sekcijos mažiau tinka minimalizmu spindinčiuose interjeruose, bet yra gerokai praktiškesnis sprendimas ir naujuose namuose tai, ilguoju laikotarpiu, pasiteisins kaip protingas pasirinkimas.

Stilingi foteliai arba kėdės

Foteliai bei kėdės užima nemažą svetainės dalį. Dėl to yra svarbu, kad jų dizainas būtų tinkamas prie likusio interjero. Foteliuose norisi ir ilsėtis, ir patogiai sėdėti, todėl dažnai jie pasirenkami svetainėje, o ne virtuvėje ar miegamajame.
Foteliams įkvėpimo galima semtis iš interjero dizaino katalogų, interneto puslapių bei tų pačių baldų parduotuvių. Fotelių bei kėdžių turėtų būti bent pora, tačiau net, jeigu kambarys yra didesnis – fotelių skaičius neturėtų būti per didelis. Net ir milžiniškoje svetainėje nereikia daugiau nei trijų arba keturių kėdžių/fotelių, nes kitaip kambarys automatiškai atrodys užgrūstas.

Televizorių geriausia montuoti į sieną

Šis patarimas galbūt nėra apie baldus, tačiau jis labai susijęs su baldais. Neretai svetainėse būna ir televizoriai, kurie statomi ant staliuko arba sekcijos. Tai nėra geriausias sprendimas, nes televizorius pasidaro priklausomas nuo baldų. Taip pat ir sėdėjimo padėtį reikia keisti pagal tai, kaip ir kur stovi televizorius.
Sumontavus jį ant sienos galima tai daug geriau pritaikyti prie sofos ar fotelių. Nors varžtus įgręžti reikės, bet laikui bėgant viskas bus gerokai paprasčiau ir praktiškiau nei statant televizorių ant kojelių.

Minkštas kampas vietoj sofos

Sofa yra be galo reikalingas baldas, tačiau daugumoje būstų žymiai efektyviau ir geriau tinka minkštas kampas. Ant jo telpa daugiau žmonių, o jis geriau telpa į kambarį bei ergonomiškiau užpildo vietą. Jie taip pat dažnai išsiskleidžia ir gali pavirsti į miegojimo vietą, ant kurios patogu priimti svečius, draugus arba numigti patiems. Minkštą kampą įsigyti patogu ir nebrangu internetu. Spauskite ant šios nuorodos – https://www.varle.lt/minksti-kampai/ ir įsigykite minkštą kampą pigiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *