Home > Interjeras > Vėdinimo sistemų sprendimai interjere

Vėdinimo sistemų sprendimai interjere

vedinimo sistemos

Įsirenginėjant namus svarbu apgalvoti tiek daug detalių. Sienų spalvos, elektros rozečių išdėstymas, šviesos šaltinių vieta ir kita. Viskas turi pritikti ir funkcionuoti, kad namuose būtų komfortabilu gyventi.

 

Bet ne ką mažiau svarbu pasirūpinti oru namuose, kuris būtų švarus ir gaivus nepriklausomai nuo metų laiko. Tuomet vėl kyla klausimai: kaip tai padaryti, kas tai padarytų, kam reikalingas rekuperatorius, kas tai yra?

 

Kam reikalingas rekuperatorius?

 

Naujos statybos namams keliami aukšti reikalavimai dėl energetinės klasės. Todėl naudojamos kokybiškos medžiagos užtikrinti energetiniam efektyvumui. Tačiau toks būstas gali tapti nekvėpuojantis, jame kaupiasi drėgmė, pelija sienos, trūksta gaivaus oro, ypač kai oro sąlygos nėra palankios ir patalpų negalima išvėdinti atidarius langų. Bet ir po vėdinimo atvėrus langą, negaunamas ilgalaikis efektas. Kad taip nenutiktų jūsų namuose, reikalingi efektyvūs vėdinimo sistemos sprendimai. Čia ir yra atsakymas, kam reikalingas rekuperatorius.

 

Rekuperatorius namų vėdinimo sistemos dalis, kuris šalina namo viduje esantį orą, o iš lauko ima šviežią, išfiltruotą bei pašildytą grąžina į patalpas. Jei rekuperacijos sistema planuojama dar vykstant namo statyboms jos projektuojamos kartu su kitomis sistemomis. O jas montuojant paprasta paslėpti interjere.
Taigi suprojektavus rekuperatoriaus montavimo sistemą pirminiame namo statybos etape, visus ortakius galima paslėpti po laikančiomis konstrukcijomis, po betoninėmis grindimis, o vidaus interjere lieka tik dekoratyvios grotelės.

 

Kam reikalingas rekuperatorius name ar naujos statybos bute vienareikšmiškai aišku. Jei norit kokybiško gyvenimo, kur nevargintų ligos dėl per didelės drėgmės ar atsiradusio pelėsio, jei norite jaustis darbingas ir žvalus, turėti kokybišką miegą, tuomet rekuperatotius geriausias sprendimas.

 

Beje, kai nėra galimybės sumontuoti ortakių sistemos, kai, pavyzdžiui, bute ar mane jau atliktas remontas, senos statybos bute, puikiai tinka mini rekuperatoriai, dar kitaip vadinami sieniniai.

 

Tinkama vėdinimo sistema saugos jūsų sveikatą, namų sienas bei langus nuo pelėsio – štai atsakymas kam reikalingas rekuperatorius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *