Home > Biuras > Kokią rankinę rinktis į darbą biure?

Kokią rankinę rinktis į darbą biure?

kuprines moterims

Moterų požiūris į rankines iš esmės pasikeitė. Seniau jos rinkdavosi tokius rankinių modelius, kurie derėtų prie palto, batelių ar kitų aksesuarų. Dabar šiuolaikinėms, verslo moterims siūloma patogi, praktiška rankinė, su papildomai ilga rankena, o reikalui esant galima būtų pakeisti jos formą ir dydį. Dirbančioms moterims biure netinka sudribusios rankinės, ieškokite tvirtų, klasikinių spalvų ir formų. Rankinė neturėtų būti siuvinėta, blizgi ar segama didžiulėmis sagtimis. Rankinės garstyčių spalvos, kavos, cinamono spalvų yra ypatingai mėgstamos moterų tarpe. Cinamonas senovėje buvo vertingesnis net už auksą, todėl šios spalvos rankinės tinka dalykiškai moteriai, verslo damai bei studentei kuri siekia susikurti patikimos ir būsimos profesionalės statusą. Delninės yra patogios, elegantiškos nešioti, nes pasiūtos iš specialiai parinktos odos, tinkančiai ir dienai ir vakarui.

Kokių spalvų rankines rinktis vasarai?

Moterys ir merginos vasarai turėtų rinktis lengvas, šviesių spalvų rankines, kurios nespaustų peties, o siūlės būtų susiūtos iš vidaus ir nenutrintų jūsų odos. Šią vasarą dominuos minimalistinis stilius, rankinės bus dekoruotos negausiomis detalėmis, nes ir taip moterys renkasi ryškias sukneles, todėl rankinė stiliaus tikrai neperkraus.

Kuprinės moterims

Kuprinės ir vėl sugrįžta į madą, moterims kuprinės yra gaminamos kasdienai, laisvalaikiui ar kelionėms, jos stilingos, taupios, patogios, atsparios drėgmei ir itin plataus asortimento. Aukštos kokybės odinės kuprinės sukurtos iš natūralios odos, galima pasirinkti įvairių modelių ir spalvų, kuri jums tiks ir derės prie jūsų aprangos. Kuprinę-rankinę mėgsta ne tik klasikinių rankinių gerbėjos, bet ir laisvo stiliaus mylėtojos. Moteriškos kuprinės- ypač patogus aksesuaras svarbiems daiktams laikyti ir juos nešiotis su savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *