Home > Biuras > Magnetinės lentos – konferencijų atributas

Magnetinės lentos – konferencijų atributas

Magnetinės lentos – konferencijų atributas

Konferencija – tai susirinkimas, kuriuo metu dalijamasi žiniomis, diskutuojama įvairiais klausimais. Šiais laikais konferencijų salėms magnetinės lentos yra viena iš esminių susirinkimo ar konferencijos atributų. Lentos gali būti kreidinės, magnetinės , tekstilinės, kamštinės arba stiklinės, lentose patogu pateikti informaciją, rašyti, piešti, sudarinėti planus.

Kas sudaro konferencijų įrangą?

Konferencijų įrangą sudaro: magnetinės baltos lentos, kreidinės lentos, kamštinės lentos ir priedai, konferencijų stovai ir blaknotai, konferencinės plevelės, stiklinės lentos ir priedai, tekstilinės lentos, projektoriai, ekranai, lazerinės teleskopinės rodyklės, magnetinių ir kreidinių lentų priedai, vardinių kortelių dėklai. KONRERENCIJŲ STOVAI gali būti skirti magnetinių lentų laikymui. Stovai yra patogūs todėl, kad nesunkiai perkeliami iš vienos vietos į kitą, stovo aukštis reguliuojamas, galima nustatyti reikiamą aukštį, o pritvirtinus lentą patogiai rašyti ir braižyti arba naudoti baltų lapų pritvirtinimui ar atrėmimui. Šiuolaikinė paskaita neišsivaizduojama be PROJEKTORIAUS ir balto ekrano, tai įranga, kuri leidžia pranešimą pamatyti platesnei auditorijai. Projektoriai paruoštą vaizdinę medžiagą atspindi ekrane ir visa auditorija ne tik mato, bet ir girdi. VARDINIŲ KORTELIŲ DĖKLAI su kortelėm kabinami dalyviams, kad geriau galėtų vienas kitą pažinti arba išskirti dalyvį iš minios. LAZERINĖS RODYKLĖS palengvina prezentacijas ir padeda pranešėjui sutelkti auditorijos dėmesį į tam tikrus punktus ar vaizdinę informaciją. BLOKNOTAI skirti konferencijų stovams, jie naudojami rašyti informacijai, o pasikeitus temai versti švarų lapą ir viską pradėti iš naujo.

Konferencijų baldai

Konferencijos, susirinkimai negali produktyviai vykti, jei jiems skirtos patalpos yra įrengtos netinkamai. Patogūs, dideli stalai padės jums sukurti tinkamą susirinkimų erdvę. Posedžiai dažnai trunka ilgai, todėl šiems renginiams būtinos patogios sėdimos kėdės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *