Home > Buitinė technika > Kaip prižiūrėti namų kavos aparatą?

Kaip prižiūrėti namų kavos aparatą?

Negalite patiekti geros kavos, jei jūsų espreso kavos aparatas yra nešvarus arba jį reikia taisyti. Įrangos valymas ir priežiūra turėtų būti vienas iš svarbiausių jūsų prioritetų. Priklausomai nuo modelio,  kavos aparatų eksploatavimo trukmė yra 8–10 metų, jei tinkamai jais rūpinatės. Pailginkite savo mašinos tarnavimo laiką vadovaudamiesi šiais ekspertų patarimais.

Kaip dažnai reikia valyti kavos aparatą?

Jūsų techninės priežiūros tvarkaraštis turėtų apimti reguliarius patikrinimus ir kasmetinį kai kurių dalių keitimą. Reguliariai keisdami mažas dalis, galite išvengti korekcinės priežiūros – dėl to kavos aparatas gali sugesti ir jūs negalėsite pasidaryti kavos.  Naudoję garų vamzdelį visada nuvalykite. Taip pat turėtumėte išvalyti lazdelę prieš ir po naudojimo. Taip išvengsite kliūčių dėl sauso pieno ir bakterijų kaupimosi. Po naudojimo visada nuvalykite garų vamzdelį.  Įpraskite kiekvienos dienos pabaigoje tinkamai išvalyti mašiną. Įprasta tvarka turėtų apimti šiuos veiksmus: Atlikite pilną atbulinį nuplovimą: nuvalykite grupės galvutes mašinos šepetėliu, kad atsilaisvintumėte ir pašalintumėte kavos tirščius, tada naudokite kavos aparato ploviklį ir akląjį filtrą. Kartokite tai tol, kol ištekantis vanduo taps skaidrus.  Išvalykite garų vamzdelį: nuimkite antgalį ir padėkite jį į šilto vandens ir ploviklio mišinį. Danielis rekomenduoja leisti lazdelei sėdėti šiame tirpale „mažiausiai 20 minučių arba, jei įmanoma, per naktį“. Išvalykite išleidimo žarną: tai padės išvengti užsikimšimo ar kavos tirščių kaupimosi, galinčio užkimšti nuvarvėjimo padėklo kanalizacijos linijas. Būtinai išvalykite portafiltrus, filtro krepšelį ir lašų surinkimo padėklą.

Taip pat turėtumėte žinoti savo vandens kokybę. Jei turite daug mineralinio vandens, galite turėti kalcifikuotą garų baką. Norėdami to išvengti, su savo platintoju arba gamintoju suplanuokite reguliarų mašinos nukalkinimą. Nukalkinimas yra svarbi higienos dalis. Visus aparatus, buitinės priemones, kurios turi sąlytį su vandeniu, reikia eigoje nukalkinti. Kartą per metus turėtumėte pakeisti šias mažas dalis, kol jos netaps didele problema: Garų ir karšto vandens vožtuvas arba žiedai. Išsiplėtimo vožtuvas (tai padės išvengti nuotėkio ir temperatūros praradimo bake). Anti-siurbimo vožtuvas. Nuotekų vamzdis. Kitu atveju, kavos aparato remontas gali jums būti nuostolingas. Kavos aparato gedimai, tai dažnai pasitaikantis procesas,  ypač kai tai rankinis kavos aparatas ar kavos aparatas su filtru. Automatinis kavos aparatas namams taip pat reikalauja tvarkingos priežiūros namuose, kad jo veikimas būtų sklandus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *