Home > Biuras > Kaip sukurti produktyvią biuro aplinką?

Kaip sukurti produktyvią biuro aplinką?

Produktyvumas yra verslo širdis ir siela. Jei norite, kad jūsų darbuotojai pagerintų savo produktyvumą, tai gali priklausyti nuo jūsų biuro struktūros ir aplinkos. Ne tik vieta, bet ir biuro baldų bei įrangos išdėstymas, srautas tarp darbuotojų erdvės ir bendra jūsų biuro atmosfera. Laimei, yra išteklių, leidžiančių padidinti jūsų verslo produktyvumą ir padaryti jūsų biurą tokia vieta, kur jūsų darbuotojai nori atlikti savo darbą. Skaitykite toliau, kad gautumėte patarimų ir patarimų, kaip tai padaryti.

Per daug nekreipkite dėmesio į fizinį išdėstymą.

Nors fizinė erdvė neabejotinai yra svarbi, taip pat labai svarbu, kad savo darbo vietoje sukurtumėte produktyvumo atmosferą. Tai reiškia, kad reikia jaudintis apie savo įmonės misijos ir pranešti darbuotojams, kad jie yra neatsiejami nuo šių tikslų siekimo dalis.

Sukurkite judėjimo galimybes

Geriausias būdas išlikti susikaupusiam per ilgą darbo dieną – pripažinti, kad atsitrenkiau į produktyvumo sieną, ir daryti daug trumpų, greitų pertraukėlių, kad įgaučiau naują požiūrį į tai, ką dirbu. Daugelis įmonių gamina stovintį stalą, kuris skatina keisti pozicijas ir judėti per visą darbo dieną, tačiau jūs galite sukurti kitas judėjimo galimybes savo darbo vietoje. Tokie dalykai kaip kopijavimo aparato ar telefono pastatymas priešingoje kambario pusėje nei kompiuteris ir centrinis vandens aušintuvas sukuria priežastis stovėti ir judėti.

Laikykite augalus

Ne, tikrai! Augalų asortimentas skirtas ne tik gražioms socialinių tinklų nuotraukoms. Jie taip pat yra labai naudingi biure. Kambariniai augalai nėra tradicinis būdas sukurti produktyvią darbo erdvę, tačiau tai nereiškia, kad jų poveikis yra įsivaizduojamas. Augalai gali sukurti aplinką, palankią produktyvumui didinti. Daugelis augalų aplink darbo vietą padeda gaminti švaresnį orą ir motyvuoja darbuotojus būti energingesnius ir kūrybiškesnius. Moksliniais tyrimais įrodyta daugiau žalumos biurams teigiamų rezultatų. Nuo streso mažinimo iki produktyvumo ir kūrybiškumo didinimo augalai turi daugybę privalumų. Atmosferos reikšmė darbe yra labai svarbi, kadangi joje praleidžiame daugiau laiko nei namuose, tad ją turėtume susikurti taip, kad ji keltų mums tik teigiamus pojūčius. Daugiau apie tai skaitykite http://manoprekes.lt/category/biuras/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *