Home > Interjeras > Sulankstomos vonios sienelės – mažose vonios patalpose

Sulankstomos vonios sienelės – mažose vonios patalpose

Šiais laikais statybų rinkoje labai dažnai statomi mažų kvadratūrų butai bei namai. Kodėl jie tokie populiarūs? Paprasčiausiai tai kur kas pigesnis būsto įsigijimo būdas. Kuo mažesnė kvadratūra – tuo būstas pigesnis, juolab, tuo pigesnė jo eksploatacija, žinoma, tuo pačiu ir kur kas paprastesnė jo priežiūra.

Mažų namų interjero kūrimo niuansai

Tiesa, įsirengti mažos kvadratūros namus yra kur kas sudėtingiau nei didelius. Paprasčiausiai reikia stilių derinti su funkcionalumu, įvertinti kiekvieną smulkmeną, kad pavyktų išgauti skoningą rezultatų. Vonios patalpose dažnai pasirenkamos sulankstomos vonios sienelės, kurios padeda sutaupyti daug vietos, juolab, labai puikiai įsikomponuoja interjere, skoningai atrodo, jų priežiūra labai paprasta.

Sulankstomos dušo sienelės – geriausias pasirinkimas!

Šio tipo dušo sieneles rinktis verta, kadangi:

•Jos gaminamos iš geriausios kokybės stiklo, tad net ir kintančios mikroklimato sąlygos vonios kambaryje durelėms niekaip nepakenks, jos atrodys puikiai. Paprasčiausiai reguliariai skirkite laiko jų priežiūrai, valykite jas.
•Kadangi sienelės susilanksto – tai puikus pasirinkimas nedidelės kvadratūros vonios kambariuose. Tačiau nereikia baimintis, kad dėl lankstymosi funkcijos kur kas kur kas greičiau dėvėsis, trumpiau tarnaus. Tikrai ne.
•Grūdinto stiklo gaminiai tarnauja labai ilgai, yra ypač tvirti. Jeigu turite mažų vaikų arba gyvūnų ir bijote, kad aktyvus namų gyventojas gali sudaužyti stiklą – siūlome rinktis būtent grūdinto stiklo gaminius. Jie – ypač tvirti, tad net ir aktyvios maudynės duše su vaiku neturėtų Jūsų gąsdinti.
•Vonios sienelėms sukurti naudojamos visiškai skaidrus stiklas, tad jis nemažina vonios patalpos, atrodo labai skoningai. Kadangi sulankstomos sienelės pasirenkamos dėl mažos erdvės (dažniausiai), verta įvertinti ir labai skaidraus stiliaus galimybes. Kuo stiklas skaidresnis ir kuo mažiau raštų – tuo didesnę erdvę pavyks išlaikyti. Papildomai pakabinkite veidrodį ir maža vonios patalpa nebeatrodys jau tokia maža.

Jeigu susidomėjote, tačiau nesate tikras dėl pasirinkimo, kadangi niekada iki šiol neteko išbandyti tokių durelių – visada labai verta pasitarti su konsultantais, kurie labai mielai atsakys Jums į visus iškilusius klausimus bei sukurs tobulai Jūsų namuose derančias sieneles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *