Home > Interjeras > Kaip apsaugoti sofą nuo nepageidautinų dėmių?

Kaip apsaugoti sofą nuo nepageidautinų dėmių?

Kokybiškos ir stilingos sofos pirkimas yra viena reikšmingiausių investicijų į baldus. Kadangi tai vieta, kur dažniausiai susirenka jūsų draugai ir šeima, todėl sofos išpurvinimas yra neišvengiamas. O jei turite vaikų ar augintinį, tikimybė, kad ant jūsų sofos atsiras negraži dėmė yra žymiai didesnė.

Prižiūrėti savo baldus reikia, tačiau tai nereiškia, kad turite vynioti savo gražią sofą į plastiką, laikyti savo augintinius lauke ir nebekviesti svečių. Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, jog apsaugotumėte savo sofą ir kuo ilgiau išlaikytumėte ją švarią.

Įsigykite tinkamą audinį

Pripažinkite, turėti baltą lininę sofą yra šiek tiek rizikinga, jeigu turite vaikų ar anūkų, kurie retkarčiais užsuka.

Siekdami patvarumo ir atsparumo dėmėms, pasvarstykite apie audinį, kuriame yra daugiau dirbtinio pluošto. Sintetiniai pluoštai ne taip stipriai išsitepa kaip natūrali tekstilė ir yra stipresni.

Naudokite sofos apsaugą nuo dėmių

Apsauga nuo dėmių yra vienas geriausių būdų apsaugoti jūsų sofą nuo nešvarumų. Jei purškiamoji dėmių apsauga ne jums, pasiteiraukite konsultanto apie dėmėms atsparius apdorojimo būdus. Taip pat teiraukitės apie audinius su Fibreguard technologija, kurių pluoštai yra atsparūs dėmėms.

Pakeiskite įpročius

Pakeitę kai kuriuos savo įpročius namuose galite išvengti dėmių. Pagalvokite apie draudimą valgyti maistą ar gerti gėrimus gulint ant sofos. Skamba ekstremaliai, tačiau tai yra dvi dažniausiai pasitaikančios dėmių priežastys. Tyrimai rodo, kad tie, kurie valgo prie stalo, linkę valgyti sveikesnį maistą ir valgyti mažiau! Jei užkandžiai ant sofos per kino vakarą yra jūsų šeimos ritualo dalis, pagalvokite apie nedidelį kompaktišką staliuką šalia savo sofos.

Tiesiog atminkite, kad ir kaip bus naudojami jūsų baldai, visada rasite būdą kaip tinkamai apsaugoti sofą, vienas geriausių spendimų būtų sofos užtiesalas .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *