Home > Paslaugos > Buitinės technikos pristatymas

Buitinės technikos pristatymas

buitines technikos pristatymas, lengvieji automobiliai

 

Atnaujinus namus, pakeitus virtuvės baldus ar persikrausčius į naują būstą po remonto pats laikas pagalvoti apie buitinę techniką. Iš tokios gausybės buitinės technikos parduotuvių pasiūlymų išsirinksite lengvai tačiau ar pagalvojote kokiu būdu parsivešite naują pirkinį, juk ne visada šiam tikslui tinka lengvieji automobiliai. Pasiruošti prekių pristatymo dienai padės šie patarimai:

1. Iš anksto pasirūpinkite kad pristatymo dieną jūsų kieme ar laiptinėje nebūtų pašalinių daiktų kurie gali trukdyti įnešti didelių gabaritų, sunkius buitinius prietaisus pvz. šaldytuvą ar skalbyklę. Jei šalia yra žaidžiančių vaikų, paprašykite jų pasitraukti atokiau ir netrukdyti. Namuose gali tekti išimti duris, pastumti baldus, laikinai patraukti kilimus kad netrukdytų procesui.

2. Pristatymo dieną būtų gerai jei namuose lauktų suaugęs žmogus, pageidautina vyras kuris vairuotojui padėtų užnešti pirkinį laiptais, liftu, pastatyti į reikiamą vietą virtuvėje.

3. Jei esate vyresnio amžiaus žmogus ir jums negali padėti jūsų vaikai, anūkai ar giminaičiai, pasinaudokite mokama prekių užnešimo paslauga, tokiu atveju vairuotojas atvažiuos su pagalbininku kuris ir padės panešti sunkų krovinį.

4. Pristatytą buitinę techniką būtina iš karto apžiūrėti ar pakuotė nėra pažeista ir viduje esantys buitinės technikos prietaisai yra nesugadinti, nesubraižyti ir nesulankstyti kampai ir pats korpusas. Prekių gavimo aktą pasirašykite tik įsitikinę kad žalos nėra, jei visgi radote trūkumų, atsisakykite priimti prekę ir kreipkitės į pardavėją kaip galima greičiau.

5. Įsigijus buitinę techniką galima papildomai užsakyti ir meistro paslaugą t.y. prekes pristatys pardavėjo įgaliotas buitinės technikos meistras kuris išpakuos ir sujungs naują skalbimo mašiną, indaplovę ar garų surinktuvą. Iš anksto pasirūpinkite tvirtinimo elementais, pajungimo žarnomis, elektros prailginimo laidais.

6. Senos buitinės technikos išvežimo paslauga teikiama ne visada, priklauso nuo bendro pardavėjo tir su juo bendradarbiaujančių įmonių, ši paslauga yra mokama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *