Home > Kiemas ir aplinka > Stilingos Kalėdinės dekoracijos namams

Stilingos Kalėdinės dekoracijos namams

stilinga kalėdinė dekoracija namams

Jeigu atsibodo kartoninės girliandos, seni žaisliukai ir senos LED girliandos, kurios meni jau ne pirmą dešimtmetį, laikas surasti naujų idėjų kaip papuošti savo namus. Dekoracijų dizaineriai yra itin išradingi ir sumanūs, o naujos gamybos technologijos leidžia mums nusipirkti stilingiausias dekoracijas itin mažomis kainomis, tad atnaujinti dekoracijas negąsdina piniginės.

Populiari idėja

Papuošimai Kalėdoms gali būti skirtingų tipų – jie gali būti skirti eglutėms, sienoms dekoruoti ar šiaip aplinkai pagerinti. Bene efektyviausias būdas stilingai papuošti namus tai trijų metrų pločio LED užuolaidos, kurios spindėtų jūsų svečiams ir jums, taip palikdamos neišdildomą įspūdį. Užuolaidos yra labai inovatyvus papuošimas Kalėdoms ir Lietuvoje atsirado visai neseniai. Jos būna kelių tipų – šiltų ir šaltų atspalvių, skirtingų ilgių ir jas galima sujungti, tad jeigu norisi dešimties metrų milžiniškos varveklių sienos tai prašom, tai yra įmanoma!

Skandinaviško dizaino Kalėdiškas papuošimas

Kitas itin jaukus papuošimas Kalėdoms – žibintas žvakėms laikyti. Jeigu atsibodo tradicinis būdas žvakes laikyti ant padėkliuko, galima įsigyti itin jaukų modernaus dizaino žibintą skirtą žvakėms. Šios žvakės yra minimalistinio dizaino, kone skandinaviško stiliaus ir tinka bet kokių namų interjerui dėl savo paprastumo ir jaukios auros. Tik žinoma, jie yra skirti naudoti namuose tad nesugalvokite jų laikyti lauke, nes žvakė nėra apsaugota nuo šoninio vėjo ar kritulių, kurie Lietuvoje žiemą yra itin gausūs.

Itin puošnūs gintariniai burbulai

Mažiau kam žinomas, bet itin puošnus ir prabangus papuošimas Kalėdoms – amber stikliniai burbulai skirti ne tik pakabintu ant eglučių. Šiuos švytinčius burbulus galima pakabinti ir namuose svetainėje ar virtuvėje. Jas išlaikyti kainuoja itin mažai, nes jos yra pripildytos LED lempučių ir, žinoma, LED lemputės yra itin ekonomiškos, nes tarnauja iki 10 kartų ilgiau negu kitos lemputės. Taip pat šie burbulai yra stikliniai, kas yra puiku, nes plastmasiniai burbulai atrodytų pigiai ir neskoningai. Kas šaunu, kad jokie papildomi prijungimai ar maitinimo blokai nėra reikalingi, tad šie burbulai ne tik puošnūs, bet ir praktiški.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *