Home > Paslaugos > Kaip namie aptikti pasiklausymo blakes?

Kaip namie aptikti pasiklausymo blakes?

Šiandien įsigyti blakę kai kuriais atvejais yra žymiai paprasčiau ir greičiau nei ją aptikti. Laisvai rinkoje parduodami įrenginiai, skirti buitiniam ir profesionaliam pasiklausymui, nereikalaujantys sudėtingo montavimo, todėl paprastai naudojami. Jie gali būti įvairių formų, dydžių ir skirtingo veikimo, tačiau turinčių tą pačią paskirtį – neteisėtai pasiklausyti bei įrašinėti telefoninius ar gyvus pokalbius.

Kadangi įsigyti pasiklausymo įrangą tapo visiškai paprasta, o jos montavimui nereikalingos specialios žinios, pasiklausymo blakių paieška taip pat tampa vis aktualesnė. Kai kuriais atvejais paliktas „dovanas“ galima aptikti ir patiems be jokios specialios įrangos. Tai dažniausiai skubant itin įprastose vietose palikti įrenginiai, kurie klijuojami po stalviršiu, tarp knygų ar šviestuvuose.

Tačiau ne visada toks variantas gali suveikti, jeigu blakė buvo palikta kur kas profesionaliau. Vienas iš būdų, padedančių aptikti slaptą pasiklausymo įrangą – tai specialiai tam skirtų detektorių pagalba. Tačiau ne visuomet ši įranga vienintelis įrenginys, lemiantis sėkmę. Šiuo metu sekimo įranga taip ištobulinta, kad profesionaliai paruoštą ir paslėptą įrenginį detektoriai aptikti gali taip pat ne visuomet. Tokiu atveju be šios srities kompetentingo specialisto vargu ar galima bus kažką padaryti.

Tačiau jeigu nutarsite blakių paiešką namuose atlikti patys, jums prireiks įsigyti blakių detektorių, kurio naudojimas yra nesudėtingas ir paprastais atvejais labai sėkmingas. Tereikia įjungti įrenginį patalpoje, kurioje manote esant pasiklausymo ar kitokią įrašymo įrangą ir lėtai apeiti. Detektorius, aptikęs įrangą paprastai ima skleisti garsinį arba šviesos signalą, o artėjant prie objekto ima vis intensyviau vibruoti.

Aptikti pasiklausymo ar vaizdo įrašymo įrangą gali nepavykti, jeigu jie veikia budėjimo ar dar vadinamojo „miego“ režimu. Tokiu metu sekimo įrangos detektorius gali neaptikti, tačiau galima mėginti „miegantį“ įrenginį aktyvuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *