Home > Buitinė technika > Šilumos siurblio pasirinkimas

Šilumos siurblio pasirinkimas

Geros kokybės šilumos siurblys gali užtikrinti, kad Jūsų kasdienybė bus kur kas patogesnė, galiausiai, kad visada turėsite šilto vandens, kuris bus išgaunamas mažais kaštais. Šiais laikais žmonės investuoja daugiau, tačiau ir tikisi gauti geresnę sistemos kokybę, funkcionalumą, galiausiai, didesnį saugumą, kurio dažniausiai netenkama įsigijus kieto kuro katilus.

Geriausias pasirinkimas yra šilumos siurbliai oras-vanduo.

Kokie esminiai jų privalumai?

1. Lengvas ir greitas integravimas puikiai dera su kita karšto vandens paruošimo sistema.

2. Vandens paruošimas – ypač mažomis sąnaudomis.

3. Greitas pajungimas.

4. Šildymo išlaidos krenta net kelis kartus lyginant su kitomis namų apšildymo sistemos.

5. Tai yra ekologiškas pasirinkimas.

6. Jokių nešvarumų ir dulkių, jokios katilinės.

7. Nereikalingi kasimo darbai montuojant įrangą.

8. Kompaktiška ir puikiai atrodanti sistema.

9. Greitas ir paprastas paleidimas.

10. Paprastas sistemos reguliavimas.

Ieškodami tinkamos sistemos visada galite kreiptis į specialistus, kurie įvertinę kiekvieno asmens poreikius ir tuo pačiu galimybes – teikia pasiūlymus. Ekspertų patirtis – būtina, juk tai sistemos, kurios tarnaus daugelį metų, tad investuoti į jas – verta.

Ieškant tinkamiausios sistemos pirmiausia vertinamas koeficientas, kuris matuoja naudingumą. Jeigu CVOP yra 4 – tai elektros sąnaudų ir šilumos santykis yra 1:4 ir t.t.

Žinoma, galingumas kinta priklausomai nuo patalpos dydžio, tad kuo ji didesnė – tuo ir galingesnės sistemos reikia. Per mažo galingumo įranga bandys patenkinti poreikius ir dirbti per našiai, tad greičiau dėvėsis, galiausiai, net gali sugesti, tad rinktis tinkamą – būtina.

Taip pat verta plačiau pasidomėti gamintojais, kurie dažniausiai aptariami internete. Kol vieni prekiniai vardai siejami su kokybe, tuo tarpu kiti vadinami prastu pasirinkimu, tad siūlome jų vengti. Žmonių, kurie jau naudojasi tokia sistema nuomonės – ypač svarbios.

Lygiai taip pat pasirinkimui reikia daugiau dėmesio skirti ir valdymo mechanizmui. Šiuo metu labai mėgstamos sistemos, kurios suteikia galimybę prietaisus valdyti nuotoliniu būdu, telefonu. Tokiu atveju net ir nebūdamas namuose galite pasirūpinti, kad grįžus – namai būtų pašildyti, tačiau dienos metu veltui nebūtų naudojama energija. Patogu? Net labai ir svarbiausia – ekonomiška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *