Home > Kiemas ir aplinka > Kur laikyti paspirtuką namie?

Kur laikyti paspirtuką namie?

Kad ir kaip smagu važinėti paspirtuku, dažnam iškyla praktiškas klausimas – kur jį laikyti namuose? Nors paspirtukas neužima daug vietos, o kai kurie modeliai itin kompaktiški, tačiau ir juos vis dėl to reikia kažkur padėti. Tai ypač aktualu gyvenantiems nedidelio ploto butuose ar neturintiems balkono. Gyvenantiems tokiuose butuose rekomenduoja rinktis sulankstomus paspirtukus. O mes pateikiame variantus, kur namuose galima laikyti šią transporto priemonę.

Balkonas

Balkonas yra tinkama vieta laikyti paspirtuką. Tuomet jis neužims vietos gyvenamosiose patalpose. Tačiau laikant elektrinį paspirtuką balkone, rekomenduojama apsaugoti jį nuo tiesioginių saulės spindulių. Dėl to galima paspirtuką apdengti medžiaga arba skirti jam balkone tokią vietą, kurioje patenka mažai saulės.

Rūsys

Turintiems galimybę laikyti paspirtuką rūsyje, tai puikus pasirinkimas. Rūsyje jis ne tik bus apsaugotas nuo saulės, lietaus ar sniego, bet ir norint pasivažinėti ar grįžus po pasivažinėjimo, nereikės jo nešti laiptais.

Tamsusis kambariukas

Kai kuriuose butuose yra tamsieji kambarėliai, kurie taip pat tinka papirtuko laikymui. Jei jame laikote daug visokių daiktų, paspirtuką laikykite arčiau durų, kad nereikėtų kiekvieną kartą imti jo iš kambariuko galo.

Koridorius

Jei nėra kitos galimybės, o namų koridorius pakankamai erdvus, galite paspirtukui skirti dalį šios patalpos. Nenorintiems, kad paspirtukas matytusi ir gadintų estetinį vaizdą, gali įsigyti tam skirtą nedidelę spintą. Tai puikus pasirinkimas, jei jūsų paspirtukas kompaktiškai susilanksto ir jam nereikia daug vietos.
Tai populiariausi variantai paspirtuko laikymui namuose. Kadangi ši transporto priemonė visiškai nedidelė, jo laikymo problema iškyla retai. Blogiausiu atveju, net ir laikomas po lova ar už durų paspirtukas niekam netrukdys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *