Home > Interjeras > Norvegiškas interjero stilius

Norvegiškas interjero stilius

siuntu pristatymai, namai, interjeras

Kuriant savo namų harmoningą interjerą patartina domėtis ne tik klasikinių, bet ir moderniu stiliumi, pasitarti su specialistu. Svarbiausia būti originaliems suteikti namams savitą atspalvį, viskas turi būti gražu, skoninga ir funkcionalu, o svarbiausia tarpusavyje suderinta. Skandinaviško stiliaus interjere vyrauja balta spalva, medis, lengvų formų baldai, prie jų dera lino ir natūralaus pluošto gobelenas, pagalvėlės, kilimai. Jeigu perkate pavieniui baldus, sutaupote kelis šimtus, bet neapgalvoti daiktai dažniausiai nedera tarpusavyje ir rezultatas nedžiugina. Kuriant interjerą verta pasidomėti ir pasikonsultuoti su interjero dizainieriu, geriau rinktis neutralesnį interjerą ramių, šviesių spalvų ir tik retais atvejais pasirenkamos ryškios arba labai tamsios spalvos. Interjero mados keičiasi, su metais norisi atnaujinti, bet ne visada yra finansinių galimybių. Namai tai ta vieta, kur turi vyrauti ramybė ir jaukumas.

Siuntų pristatymas

Siuntos pristatomos į bet kurią europos šalį: https://www.siuskpigiau.lt/pristatymo-regionai/europa/siuntu-pristatymas-i-norvegija Norvegija, Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Vokietiją ir kt. Siuntų pervežimo paslaugos tiekiamos tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Pervežamos: sporto prekės, rūbai, auto detalės, gaminiai reklamai, įvairi namų tachnika ir kt. Galima pasinaudoti ir nestandartinių siuntų pervežimo paslaugomis, pigios kurjerių paslaugos, skubus registruotų siuntų tarptautinis pristatymas, jūsų patogumui siuntos pristatomos nuo durų iki durų

Ką svarbu žinoti pirkėjui ir siuntėjui?

Pirkėjas, siuntos pristatymo metu privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, jos turinį, prekių kiekį. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, asortimento neatikimą, pirkėjas siuntos neprivalo priimti, užpildomas specialus patikrinimo aktas, kuriame nurodomi rasti pažeidimai. Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme nurodyta asmens tapatybę įrodanti dokumentą. Jei pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą pinigų sumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *