Home > Produktai > Pinti išmanieji vazonai interjere – ir gražu ir praktiška

Pinti išmanieji vazonai interjere – ir gražu ir praktiška

Pintas išmanus vazonas yra nauja šiuolaikinių technologijų galimybė kiekvienuose namuose. Jis skirtas pagerinti mūsų sodininkystės patirtis, padedant auginti sveikesnius ir vaisingesnius augalus ir gėles, įdedant tik labai mažą dalį pastangų. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius pinto išmanaus vazono privalumus.

Išmanieji vazonai su įmontuotomis laistymo sistemomis

Savaiminio laistymo veikimo principas yra įtrauktas į specialų pinto išmaniojo vazono dizainą. Laistymo sistema užtikrinta, kad augalas gaus vandens ir kitų būtinų mikroelementų net keliolika savaičių.

Pagrindiniai šios sistemos teikiami privalumai:
• Jei reikia išvykti savaitei ar kelioms, nereikia rūpintis ir prašyti kaimynų ar artimųjų, kad pasirūpintų gėlėmis;

• Gėles reikia laistyti žymiai rečiau;

• Augalas pats sunaudos reikiamą vandens kiekį (tai ypač svarbu tiems, kurie dar gerai nesupranta, koks yra konkrečių augalų vandens poreikis).

Tvirta vazono medžiaga ir konstrukcija

Pintas išmanus vazonas papuoš bet kokį interjerą dėl savo įvairių spalvų, formų ir apdailos įvairovės. Visi šie išmanieji vazonai yra pagaminti iš itin aukštos kokybės plastiko, atsparaus smūgiams ir kritimams bei staigiems temperatūros ar oro sąlygų pokyčiams, taip pat ir UV spinduliams.

Visi pinti vazonai yra lakoniško dizaino ir neprilygstamo praktiškumo, jie nereikalauja jokios specialios priežiūros, retkarčiais jį pakanka nuvalyti minkšta drėgna šluoste.

Tobula bei išskirtinė dovana

Išmanieji gėlių vazonai bus puiki dovana tiems, kurie mėgsta gėles namuose, tačiau nėra pasirengę jomis rūpintis. Tokia dovana tikrai nebus pamiršta, nes vazonai nekeičia išvaizdos ilgus metus, neblunka ir nereikalauja jokio ypatingo dėmesio.

Taip pat turint kelis vazonus, yra labai lengva persodinti gėles, jas pakeisti, derinti tarpusavyje ir taip kurti gražias ir unikalias kompozicijas, kurios džiugins bei puoš namų interjerą ištisus metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *