Home > Interjeras > Nuo ko priklauso namų energetika?

Nuo ko priklauso namų energetika?

namai, energetika, depresija

Namai – kiekvieno žmogaus ramybės ir vidinės harmonijoj tvirtovė, tai vidinė atmosfera kuri gali veikti teigiamai arba kelti įtampą. Šiandien mūsų namų atmosferai neigiamą poveikį daro televizija bei kompiuteris. Negerą namų energiją pašalina VANDUO, ne veltui išsiplovus ir išsivalius namus pasidaro jaukiau. Labai gerai namų erdvę valyti eteriniais aliejais, šių gerų savybių turi: kedrų, arbatmedžių, eukoliptų, čiobrelių, šalavijų vaisių aliejai. Jų kvapai užkerta kelią neigiamai energijai ir įkrauna namus teigiama energija, atkuria pilnatvės jausmą čia gyvenantiems žmonėms.To ko neįmanoma nuplauti, tiesiog apšlakstykime vandeniu, poveikis sustiprėtų, jei vanduo būtų pašventintas. ŽVAKĖS LIEPSNA, ŽIDINIO UGNIS yra puiki energėtinė apsauga, liepsnos pagalba galima įgyvendinti slapčiausius norus, ir sudeginti neigiamą energiją. Namus nuo energetinio purvo geriausia valyti degančia šventinta balta žvake. DRUSKOS KRISTALAI- sugeria neigiamas emocijas, stresą, apvalo patalpą, padeda atgauti jegas. Namų erdvės valymui geriausiai tinka stambi jūros druska.

Dėl ko susergama depresija ?

Mūsų šalyje daugėja depresijų, kurios priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo, nuo streso, žmonės dažnai patiria panikos atakas, kurios susijusios su darbiniu stresu, patiria finansinius sunkumus, susiduria su tuo, kad negali išspręsti pinigų stygiaus problemos, blogai jaučiasi, tačiau neturi pinigų pasirūpinti savo sveikatai, kokybiškam poilsiui. Žmogui reikia suteikti psichologinę pagalbą, palaikymą  REIKI seansai padeda sergantiems depresija, žmogus gali toliau gyventi ir neklimpti į šią ligą.

Kaip galima padėti pašiam sau?

Norint įveikti depresiją paprasčiausias būdas NEKALTINTI SAVĘS. Gėda dėl depresijos, nevisavertiškumo jausmas gali trukdyti pasveikti, reikia pasinaudoti praktišku požiūriu ir turėti daug kantrybės. Depresija yra liga, į kurią reikia atkreipti dėmesį ir dėl kurios kaltinti save beprasmiška. KALBĖTI APIE DEPRESIJĄ nėra lengva, tačiau geriau papasakoti artimiems draugams, šeimos nariams negu laikyti paslaptyje, svarbiausia savęs neizolliuoti ir pagal galimybę bendrauti su žmonėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *