Home > Kiemas ir aplinka > Naujų kvartalų gerbūvis

Naujų kvartalų gerbūvis

lauko siuksliadezes, kaimynyste

Naujos statybos būstai, vilioja pirkėjus ne tik savo modernumu ir patrauklia unikalaus dizaino susikūrimo galimybe, bet ir gerbūviu, kuris yra gyvenamojo namo aplinkoje. Vienas iš svarbiausių kriterijų, įsigyjant būstą yra vieta, kur jis randasi. Žmonės dažnai pasidomi ar kvartalas, kuriame jie planuoja gyventi yra tinkamai sutvarkytas ir užtikrintas jo saugumas.

Tam, kad būtų galima komfortiškai gyventi, atsikrausčius į naujus namus, svarbu, kad jie ir jų aplinka patenkintų pagrindinius poreikius, pavyzdžiui, būtų patogu parkuoti automobilį ir jo stovėjimo vieta būtų tinkamai apšviesta ir įrengtos papildomos saugos priemonės, kaip tvora, išvažiavimo užtvaras. Be to ši kiemo zona, turėtų būti apribota nuo poilsio erdvės ar vaikų žaidimo aikštelės, kad netyčia neįvyktų skaudus eismo įvykis netikėtai mažamečiam vaikui išbėgus į ją. Labai svarbu, kad poilsio erdvėje, būtų ne tik veiklos mažamečiams vaikams, bet ir juos prižiūrintiems, būtų galimybė prisėsti pailsėti ar tiesiog ant nuošaliau esančio suoliuko atsigerti kavos ir paskaityti mėgstamą knygą.

Išradingai poilsio zonos naujuose kvartaluose būna atskirtos įvairia augmenija, kuri ne tik pozityviai nuteikia savo žaluma, bet ir leidžia pabūti privačiai, nors ir minimaliu atstumu nuo krykštaujančių vaikų žaidimo aikštelėje.

Kitas svarbus naujų kvartalų gerbūvio užtikrinimas yra švara ir tvarkos palaikymas. Tai padeda padaryti pakankamas kiekis šiukšliadėžių namo valdos teritorijoje. Daugumoje naujų namų kvartalų yra įdiegtos ir įvairios išmanios požeminės šiukšlių rūšiavimo sistemos, kurios ne tik yra labai praktiškos, bet ir negadina kiemo eksterjero ir estetiškai atrodo. Daugiau informacijos, galite rasti paspaudus nuorodą: https://www.miestui.lt/mazoji-architektura/lauko-siuksliadezes

Taip pat pasirūpinta ir pasivaikščiojimui skirtais takais, landšafto dizainu ir mažąja miesto architektūra: įvairiais suoliukais, pavėsinėmis, šviestuvais, vaikų žaidimų aikštelių įranga ar sporto treniruokliais atvirame ore. Gyvūnų augintojams, taip pat yra sudarytos sąlygos ir įrengta specialios vietos kur nieko netrukdomi gali pavedžioti savo globotinius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *