Home > Interjeras > Norite samdytis interjero dizainerį?

Norite samdytis interjero dizainerį?

mobilios darbo vietos

Ne ką mažiau nei namų interjeras, svarbu koks jis jus supa darbo vietoje. Jis gali suteikti kūrybinių minčių, įkvėpimo dirbti ar slėgti savo aplinka. Kad darbai vyktų sklandžiai ir su įkvėpimu darbdavio pareiga pasirūpinti tuo, nepriklausomai nuo to, ar kuriamos nuolatinės ar mobilios darbuotojų darbo vietos.

 

Tačiau dažnai žmogui pritrūksta žinių, kaip įsirengti jaukių ir funkcionalų biurą. O ir laiko verslo žmonės tam visai neturi. Tuomet ieškoma pagalbos kreipiantis į interjero dizainerį. Jų turimos žinios neįkainojamos kuriant efektyvų interjerą.

 

Šiais laikais, kai populiarėja laisvai samdomi darbuotojai arba darbas iš namų, nėra būtinybės investuoti į prabangias darbo vietas, kai suteikiama galimybė turėti mobilią darbuotojo darbo vietą.

 

Samdydami dizainerį, nors ir teks jam mokėti už paslaugas, galite sutaupyti pinigų. Kadangi jis atsižvelgdamas į jūsų biudžetą, žinodamas mobilių darbuotojų darbo vietų poreikį gali pasiūlyti sprendimus, kad darbo vieta atrodyti efektyvi ir įkvepianti. Be to dizainerio, kaip ir jūsų tikslas, yra užsakovui sutaupyti pinigų, o ne stengtis atlikti viską kuo brangiau.

 

Prieš renkantis dizainerį, būtina peržvelgti jo atliktų darbų katalogą, pakalbėti ir išsiaiškinti ar vienodai suprantate mobilios darbuotojo darbo vietos koncepciją. Dažnai dizaineriai gali prisitaikyti prie pageidaujamo stiliaus, bet kaip ir dauguma žmonių turi savo įsitikinimus bei įgimtas nuostatas, kurias ne visada gali apeiti.

 

Prieš kuriant mobilias darbuotojų darbo vietas, interjero dizainerį patartina atsivesti į susitikimą su architektu, kai dar tik rengiamas biuro projektas. Priešingu atveju gali tekti griauti ir kitose vietose formuoti pertvaras, kad pilnai būtų įgyvendinti jūsų norai. Taip pat iš anksto bus suprojektuoti vamzdynai, elektros lizdai.

 

Darbas su interjero dizaineriu, gali užtrukti 4 – 6 mėnesius, o visą atliekamą darbą lengvins tai, jei žinosite ko norite, jei busite pasirinkęs nuotraukų bei paveiksliukų su jums patikusių biuro patalpų stiliais, medžiagomis, baldais.

 

Galiausiai, samdant dizainerį, būtina pasirašyti sutartį, kurioje pageidautina numatyti darbų atlikimo terminus, kainą, apmokėjimą, darbų apimtis ir kitus sutarčiai būtinus punktus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *