Home > Remontas > Aliuminio profiliai – išskirtinis dizainas ir funkcionalumas

Aliuminio profiliai – išskirtinis dizainas ir funkcionalumas

Aliuminio profiliai

Aliuminis yra plačiausiai paplitęs metalas. Jo lydiniai išsiskiria lengvumu, elektros bei šilumos laidumu, atsparumu korozijai, lengvu apdirbimu. Šis metalas lengvai gali pakeisti varį, plieną, plastiką, medieną ir kt., o aliuminio profiliai liejinius ir kitus konstrukcinius elementus. Mažas svoris ir išskirtinis tvirtumas ir visapusis profilio išbaigimas – tai tik kelios savybės, kurios užtikrina, jog galutinis rezultatas patenkins visus užsakovo lūkesčius. Taip pat aliuminis yra ekologiška medžiaga, kadangi labai lengvai perdirbama ir vėl naudojama gamyboje, tad dėl šios priežasties aliuminis naudojamas statybų, inžinerijos, baldų gamybos ir kituose sektoriuose.

Tinkamai sukurtas aliuminio profilis gali sutrumpinti gaminio gamybos procesą, supaprastinti jo surinkimą, pagerinti funkcionalumą, sukurti išskirtinį dizainą. Naudojant ekstruzijos technologiją, aliuminis paverčiamas patrauklia medžiaga įvairių sričių specialistams. Šis gamybos metodas leidžia sukurti unikalias konstrukcijas, kada viena operacija yra numatomi beveik visi būsimos detalės funkciniai elementai, pavyzdžiui, ertmės varžtams tvirtinti, kanalai tarpinėms, dangtelių tvirtinimo vietos ir kt. Kelios papildomos mechaninės operacijos ir gauname detalę, kuri galės būti montuojama į gaminį ar konstrukciją. Turite daugiau reikalavimų? Planuojate gamybos procesą, norite greito, patogaus ir nepriekaištingo rezultato? Tuomet rinkitės aliuminį.

Ypatingas aliuminio profilių gamybos procesas, leidžia medžiagai suteikti teoriškai bet kokią formą. Dėl pirminio aliuminio minkštumo, ilgieji aliuminio profiliai yra gaminami ekstrudavimo būdu – tai yra spaudžiant medžiagą per specialiai pagamintą formą. Vėliau gaminiai yra kaitinami kol sutvirtėja iki reikiamo kietumo. Rinkos įvairovės skaičiavimai rodo, jog šiandien yra sukurta daugiau kaip 20 tūkst. skirtingų aliuminio profilių formų: langų, durų profiliai, specialių sistemų profiliai ir kt. Ekstrudavimo technologija leidžia santykinai nebrangiai sukurti klientui reikalingą aliuminio profilio formą ir jos dėka pagaminti reikalingos specifikacijos produktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *