Home > Interjeras > Miegamojo interjeras

Miegamojo interjeras

apklotas

Kuriant namų interjerą miegamajam skiriamas ypatingas dėmesys. Kaip ir kitų kambarių interjeras, taip ir miegamojo aplinka kuriama iš skirtingų detalių ir elementų. Aptarkime pagrindines miegamojo detales, ir kaip jų pagalba sukurti jaukią miegamojo aplinką.

Baldai

Neperkraukite miegamojo baldais, priešingu atveju miegamojo kambarys atrodys netvarkingai, o baldų gausa vargins emociškai. Miegamajame rekomenduojami tik būtiniausi baldai – lova, nedidelis naktinis staliukas ar spintelė prie lovos, jei reikalinga, komoda ar nedidelė spinta drabužiams. Taip pat skirkite pakankamai dėmesio detalėms. Smulkmenos taip pat turi reikšmės kuriant jaukią miegamojo visumą. Prie interjero derantis lovos apklotas ar pastelinių spalvų paveikslas gali būti būtent tai, ko trūksta iki tobulos aplinkos miegamajame.

Apšvietimas

Miegamasis – poilsio ir ramybės zona. Tad ir apšvietimas jame neturi būti per ryškus. Rinkitės blankesnį, šiltesnės baltos spalvos apšvietimą. Atsižvelgus į miegamojo plotą, baldų išdėstymą ir kitus aspektus, miegamajame dažnai pasirenkamas ne vienas pakabinamas ar lubinis šviestuvas, bet keletas nedidelių įmontuojamų LED šviestuvų. Taip sukuriamas ne per ryškus ir jaukus apšvietimas. Taip pat puikiu akcentu gali tapti stilinga naktinė lempa ant staliuko prie lovos.

Kilimas

Žinoma, kilimas miegamajame nėra būtinas. Tačiau jis tikrai pridės jaukumo. Miegamasis, šalia kurio lovos bus švelnios tekstūros kilimas atrodys jaukiau, nei miegamasis, kuriame šalčio įspūdį kuriančios laminato grindys. O be to, ryte išlipti iš lovos ant minkšto kilimo daug maloniau, nei ant šaltų grindų.

Miegamojo tekstilė

Lovos užtiesalas, natūralios medžiagos pledas, dekoratyvinės pagalvėlės, kokybiška patalynė reikalinga ne tik dėl būtinybės ir puikios jūsų savijautos. Šie tekstilės gaminiai taip pat padės sukurti darnią ir jaukią visumą jūsų miegamajame.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *