Home > Baldai > Baldai grožio salonams

Baldai grožio salonams

Kaip išsirinkti baldus savo svajonių grožio salonui? Jeigu jo įrengimui naudojatės interjero dizainerio paslaugomis, tai nebus sudėtinga. Tačiau tuomet, kai tenka viską daryti patiems, šis klausimas gali tapti nemažu galvos skausmu.

Baldai, skirti grožio salonams ir namas, skiriasi savo paskirtimi ir funkcija. Renkantis baldus namams, būtina ieškoti ne tik gražių, tačiau ir patogių baldų. O štai, tarkime grožio salono laukiamajam skirtiems baldamas, patogumas nėra būtinybė. Čia galite rinktis tokius baldus, kurie tiks jūsų kuriamam interjerui ir bus tiesiog gražūs. Juk klientams savo procedūros palaukti tenka trumpai, todėl patogumas čia nėra svarbu.

Tačiau visai kitaip yra su specializuotais, procedūroms skirtais baldais. Priklausomai nuo grožio salono specifikacijos, jie gali būti skirti depiliacijai, manikiūrui bei pedikiūrui, baldai masažams, kosmetologijai ar baldai kirpėjams. Čia svarbu jau ne grožis, o funkcionalumas, kokybė ir ilgaamžiškumas.

Kalbant apie šių specializuotų baldų bei įrangos patogumą, visų pirma jie turi būti patogūs meistrui, t.y. darbui. Yra pačių įvairiausių stalų, kėdžių, skirtų masažams ar pedikiūrui, ir reikia neužmiršti, kad meistrui tai yra darbo priemonė, kuri neturi varginti. Renkantis procedūroms skirtus baldus, svarbu žinoti, kokios yra jų techninės galimybės, kaip jie valdomi.

Galvokite ne apie tai, kad būtų patogu klientui, o meistrui, tai yra – jums. Klientas ant šio baldo praleidžia tik jam skirtą procedūros laiką, o jūs – visą savo darbo dieną. Todėl reikėtų investuoti į kokybę ir technines baldų galimybes. Pavyzdžiui, masažo stalus rinktis su automatinio valdymo sistema. Tai yra labai patogu, norint pakelti ar nuleisti stalą ar valdyti tam tikras jo dalis. Juk tai atlikti mechaniniu būdu, kuomet ant stalo jau guli klientas, gali būti fiziškai sunku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *