Home > Interjeras > Kokios detalės padeda sukurti šventišką namų interjerą?

Kokios detalės padeda sukurti šventišką namų interjerą?

kaledinis-interjeras

Dekoruodami namus Kalėdoms, visuomet surandame vietos eglutei – galima sakyti, kad tai yra pagrindinis šventinis simbolis. Visgi, norint, kad šventiškos nuotaikos būtų dar daugiau, verta pasitelkti ir daugiau idėjų. Kokios detalės padės sukurti Kalėdomis alsuojančią namų aplinką?

Dekoratyvinės pagalvėlės

Šventiškais simboliais ir užrašais papuoštas pagalvėles galima naudoti tiek svetainėje, tiek vaikų kambaryje ar savo miegamajame – jos padės sukurti šiek tiek žaismingą, tačiau tuo pačiu ir Kalėdomis dvelkiančią aplinką. Idealiausia, jeigu pagalvėlių spalvas pavyktų priderinti prie bendro interjero. Tokios dekoracijos nereikalauja didelių investicijų, o pasibaigus šventėms, pagalvėlių užvalkalus galima pakeisti kitais variantais, tad toks pasirinkimas bus ir šventiškas, ir labai praktiškas.

Šventiškai papuoštas stalas

Valgomojo stalą šventiškai papuošite per Kūčias ir Kalėdas, tačiau tam tikromis jo dekoracijomis verta pasirūpinti jau dabar – tuomet namuose jaukumo ir pakilios nuotaikos bus dar daugiau. Užtieskite šventiškesnę ar bent jau puošnesnę staltiesę, padėkite kalėdinį Advento vainiką, suraskite vietos elegantiškoms žvakėms, keliems ryškiaspalviams žaisliukams ar nedidelei eglutei – toks stalo dekoras nereikalaus didelių pastangų, tačiau rezultatai tikrai bus akivaizdūs.

Žvakės

Šie gaminiai su Kalėdomis siejami jau daugybę metų – jų skleidžiama šviesa simbolizuodavo ir neužilgo ateisiantį pavasarį, ir Betliejaus žvaigždę. Šiais laikais žvakės dažnai pasitelkiamos kaip dekoro elementas, tad nesuklysite jas įtraukę ir į šventinį interjerą. Kartu su žvakidėmis jos gali būti dedamos ant stalo ar palangių – dar geriau, jei tokios kompozicijos bus papuoštos kalėdiniais simboliais ar su šiomis šventėmis siejamomis spalvomis. Be to, verta pagalvoti apie galimybę įsigyti kvepiančių žvakių: tuomet jaukios atmosferos namuose bus dar daugiau. Iš arčiau su šventinėmis žvakėmis galite susipažinti Kaledos.lt puslapyje.

Langų papuošimai

Įvairios puošmenos ant langų apie artėjančias šventes primena ne tik Jums, bet ir aplinkiniams – galbūt ir kaimynus paskatinsite jau pradėti gyventi Kalėdų laukimu. Kone paprasčiausia ant lango pakabinti šviečiančią dekoraciją – tam dažnai pasitelkiami angelai, elniai, žvaigždės ir kiti populiariausi kalėdiniai simboliai. Tačiau taip pat galite patys iš girliandų sukurti eglutę ar ant užuolaidų pakabinti įdomesnių formų žaisliukų – kuo įdomiau į šią situaciją pažiūrėsite, tuo originalesnių rezultatų pavyks pasiekti. Dar daugiau langų papuošimų idėjų rasite čia: https://kaledos.lt/katalogas/16/langu-papuosimai/cat123.

Pasitelkę visas šias idėjas, labai lengvai išplėtosite šventišką namų interjerą. Joms neprireiks nei didelių investicijų, nei papildomų priedų, tad tokią aplinką sukursite neįdėję didelių pastangų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *