Home > Baldai > Belgiško interjero baldų idėjos

Belgiško interjero baldų idėjos

Belgiško interjero baldų idėjos

Belgiškas interjero stilius galbūt neužima pirmaujančių pozicijų populiariausiųjų sąraše, tačiau tampa vis dažniau sutinkamas Lietuvoje. Šį jaukumu ir klasika dvelkiantį stilių galima pavadinti šiaurietiškojo stiliaus priešingybe. Tikriausiai būtent dėl jaukumo ir šilto įspūdžio belgiškas stilius vertinamas lietuvių, kuriems šios savybės itin artimos. Su visais, prijaučiančiais belgiškam interjero stiliui, dalinamės baldų idėjomis.

Natūralaus medžio stalai
Belgiškame stiliuje vyrauja natūralios medžiagos, kurių tarpe mediena užima pirmąją vietą. Šviesaus natūralaus medžio stalas puikiai tiks belgiško stiliaus svetainėje ir derinamas prie kitų baldų sukurs jaukią harmoniją. Stalas gali būti dekoruotas vintažiniais elementais ar pagamintas taip, kad keltų sendinto medžio įspūdį.

Natūralios odos sofa
Šviesaus atspalvio natūralios odos sofa yra puikus akcentas bet kuriuose belgiško interjero namuose. Minkštųjų baldų formos turi būti klasikinės ir aiškios. Čia netinka tokie baldai kaip sėdmaišiai ar aptakių formų minkštieji kampai. Belgiškame stiliuje taip pat dažnai derinamos tekstilės detalės. Tad ant odinės sofos atlošo natūralios medžiagos pledas ar užtiesalas sudarys puikų derinį.

Pintos kėdės
Pirmiausia, pintos kėdės visuomet suteikia jaukumo ir šilumos įspūdį. Antra, belgiškame interjere skiriama daug dėmesio ir tekstūrai. Pintos kėdės išpildo abu šiuos poreikius. Puikus ir harmoningas komplektas gali būti natūralios medienos ir pintų kėdžių derinys.

Ne veltui sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti nei dešimt kartų išgirsti. Geriausią rezultatą kuriant belgiško stiliaus interjerą galima pasiekti ne tik vartant pavyzdžius žurnaluose ar ieškant informacijos internete. Kur kas lengviau tai įgyvendinama apsilankius Belgijoje ir pamačius pavyzdžius savo akimis. Tuo labiau, kai tokios kelionės dabar lengvai pasiekiamos.

Informaciją apie kone kasdien organizuojamas keliones komfortiškais mikroautobusais į Belgiją rasite čia: https://www.olandijakasdiena.lt/paslaugos/keleiviu-pervezimas/vezame-i-belgija/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *