Home > Produktai > Kaip išsirinkti viengulę patalynę?

Kaip išsirinkti viengulę patalynę?

Tinkamos patalynės paieškos kartais trunka ilgiau nei norėtųsi, tad tuomet, jei jus domina viengulė patalynė, siūlome atsižvelgti į kelis žemiau  išvardintus kriterijus, ir tai tikrai padės paprasčiau atrasti palankiausią pasirinkimą.

Viengulės patalynės matmenys

Dažniausiai yra pasirenkama 40×60, 50×70 ar 70×70 cm dydžio pagalvė, 140×200, 150×200, 160×200 ar 180×200 cm antklodė, o paklodė yra pritaikoma pagal lovos dydį. Paskutiniu metu labai išpopuliarėjo paklodės su guma, kurios padeda išvengti patalų sujaukimo, ir padeda paprasčiau pakloti lovą.

Pirmenybę teikite natūraliems audiniams

Miegas bus kur kas kokybiškesnis, jei jo metu oda galės kvėpuoti. Vertėtų vengti sintetinių audinių, ir pirmenybę teikti natūraliems pluoštams, tokiems kaip medvilnė, bambukas, ir t.t. Vasaros metu yra tiesiog nepakeičiama lininė patalynė, o žiemą naudinga rinktis flanelinę patalynę, kuri garantuos šiltą ir jaukų miegą.

Kokį patalynės dizainą pasirinksite?

Patalynė gali būti puošta įvairiais ornamentais, gėlių raštais ar kitais piešiniais, taip pat galima rinktis ryškių ar šviesių atspalvių patalynę, dvipusę patalynę, ir t.t. Visai nesvarbu, kokie jūsų norai, tikėtina, kad specializuotoje patalynės parduotuvėje rasite jums labiausiai patinkančios produkcijos.

Kokią pinigų sumą skirsite patalynės įsigijimui?

Jei patalynę rinksitės internetu, turėsite galimybę pasinaudoti prekių atrankos filtru, kuris siūlo dominančius gaminius rinktis pagal kainą ar tam tikrus kitus kriterijus. Prekių atrankos filtre galėsite pažymėti tam tikrą kainų intervalą, ir netrukus galėsite išsirinkti tokią patalynę, kuri geriausiai atitinka jūsų finansines galimybes.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *