Įrenginėjant namų interjerą taisyklių nėra, tik Jūsų fantazija, skonis ir idėjos, tačiau kiekvienam pravers keli patarimai sudarant savo svajonių namų viziją
● Planuokite ateičiai. Jūs visų pirma planuojate erdvę, kuri turi būti maloni ir patogi Jums, todėl atsižvelgiant į savo ir šeimos poreikius sukurkite sau ne tik elegantiškų, bet ir patogių namų vaidzinį. Tai apima baldų, įvairios įrangos bei buitinės technikos išdėstymą erdvėje. Kiekvienas interjero projektas prasideda įvertinant kambario funkcinius trūkumus ir tai, kaip galima manipuliuoti daiktais ir elementais.
● Visų pirma interjero pokyčiai prasideda ne nuo baldų pirkimo ar šviestuvų derinimo. Susikurkite bendrą erdvės viziją, tam, jog ši būtų funkcionali ir išpildyta. Įvertinkite erdvės dydį ir ar norimas baldas ir jo dydis tikrai tiks Jūsų namuose.
● Neapstatykite savo namų nereikalingais baldais, ko pasekoje gali būti nepatogu prieiti prie lango ar kito objekto. Dekoratyvias detales, pavyzdžiui paveikslus, derinkite prie bendro patalpos interjero.
● Pasirūpinkite tinkamu elektros instaliacijos išplanavimu. Dažnai namų estetika yra sugadinama besimėtančiais prailgintuvais, nes namuose neužtenka rozečių. Ši problema dažna ypač virtuvėje, kurioje dažnai būna gausu maisto gaminimo įrenginių. Apgalvokite vietas, kuriose Jums reikės kištukinių lizdų.
● Apsvarstykite ir apie savo ramybę, pasirūpinkite tinkama garso izoliacija.
● Jei įsirenginėjate namą su kiemu, nepamirškite ir vandens bei elektros įvadų kieme, kurie bus reikalingi žolės pjovimui, mašinos plovimui ar tiesiog terasos apšvietimui.
Jei visus interjero įrengimo darbus planuojate atlikti patys, pasinaudokite šiais patarimais. Svarbu, jog viskas būtų gerai suplanuota ir apgalvota ir Jūs nepadarytumėte didesnių klaidų. Pairuoškite atlikti daug įvairių darbų, pasirūpinkite reikiama įranga. Juk Jums reikės atlikti įvairių rūšių darbus: sienų, lubų, grindų įrengimas ir dažymas ir kt. Geri darbiniai batai ir apranga padės užtikrinti Jūsų saugumą viso interjero įrengimo darbų metu.