Home > Produktai > Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują praustuvą?

Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują praustuvą?

Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują praustuvą.

Praustuvo pasirinkimas yra toks pat svarbus kaip ir sprendimas dėl vonios baldų. O gal net svarbiau! Būtent tada, kai stovime prie kriauklės, koreguojame akis akių pieštuku ar valomės dantis, kiekvieną rytą savo galvose planuojame dieną. Į ką reikėtų atsižvelgti perkant praustuvą? Svarbiausi kriterijai yra trys:

* Estetika;

* Dydis;

* Ilgaamžiškumas.

Grožis yra pagrindas. Taip pat ryškėja tendencija, kad baldų elementai atlieka ir praktines, ir dekoratyvines funkcijas. Dėl savo formos ir medžiagos, iš kurios pagaminta vonios kriauklė, ji gali suteikti vonios kambario interjero toną. Ji turėtų patraukti akį, išsiskirti, įsilieti į visumą arba pridėti subtilų užbaigimą. Todėl reikia atminti, kad svarbiausia yra ne tik praustuvo pasirinkimas, bet ir tinkamas jo integravimas į interjerą.

Koks dydis bus tinkamas?

Atsakymas priklauso nuo kelių faktorių: paties namo ar buto dydžio, šeimos narių skaičiaus ir dienos grafiko. Daroma prielaida, kad patogų praustuvo naudojimą užtikrina 50-60 cm matmenys plius 5 cm laisvos vietos kiekvienoje pusėje. Tai standartiniai dydžiai – kasdienei, higieninei veiklai tinkami dydžiai. Jei kriauklėje planuojame plauti tik rankas, pasitenkinsime net keturiasdešimties centimetrų dubeniu.

Kai žinome, ko norime, belieka tai pritaikyti praktiškai – surasti ir įdiegti. Kad ilgai ieškoti nereikėtų, užsukite į aikadaplius.lt  susipažinti su asortimentu. Taigi esame pusiaukelėje, nes galutinis vizualinis ir ergonominis efektas priklauso nuo montavimo būdo. Galime rinktis iš: laisvai stovinčio, pakabinamo, ant stalviršio, po stalviršiu ir tvirtinamo prie sienos. Monumentalūs ant grindų statomi praustuvai puikiai tiks didelėse erdvėse. Jeigu mums netrūksta vietos daiktams laikyti, vietos po kriaukle išnaudoti nereikia – mūsų vonios kambarys iš esmės yra maudymosi salonas.

Mažuose vonios kambariuose dominuoja pakabinami praustuvai. Įrengimas iš esmės priklauso nuo kelių varžtų, o aplink įrangą yra daug laisvos vietos. Tai geras sprendimas ir mažų, nestandartinių dydžių praustuvams, kuriems sunku rasti spintelę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *