Home > Interjeras > Balkono interjero tendencijos

Balkono interjero tendencijos

Idiliška ir natūrali aplinka kaip sode, o gal patogu kaip svetainėje? Kaip įrengti balkoną, kad būtų sukurta patogi erdvė? Kurios augalų rūšys geriausiai tiks? Paruošėme jums keletą praktinių patarimų ir naujausių balkonų tendencijų apžvalgą.

Gegužė – pats tinkamiausias metas pradėti tvarkyti balkonus. Lauke jau saulėta ir šilta, todėl valymas po žiemos bus daug malonesnis nei ankstyvą pavasarį. Tačiau su augalų sodinimu reikėtų palaukti iki mėnesio vidurio, iki tol kol naktimis neliks šalnų. Nepriklausomai nuo to, ar įrengsime nedidelį ar didelį balkoną, lauko erdvę galima sutvarkyti taip, kad ji džiugintų savo atmosfera ir jaukumu.

Balkono interjero idėjos

Kadangi balkono interjeras šiandien yra toks pat svarbus kaip ir mūsų butų išdėstymas, dekoracijos taip pat tampa svarbiu elementu. Minkštos pagalvėlės, pakabinami foteliai ir hamakai ir, žinoma, apšvietimas, šiais metais bus būtini. Kuo daugiau šviesos, tuo geriau – nuo ​​visokių žibintų ir žvakių iki pasirinktų langų roletų ar užuolaidų. Visa tai tam, kad erdvė, kuri taps mūsų oaze po atviru dangumi, būtų dar jaukesnė.

Jei balkonas, net ir mažas, turi tapti idiliška poilsio vieta nuo miesto šurmulio, verta idėjų balkonui ieškoti internete. Šiuo metu atrasite, kad labai populiarus jau kelis metus išlieka kaimiškas stilius. Liaudies atmosfera palanki nerūpestingam tinginiavimui, o sutvarkyta net ir nedidelė erdvė taps žavingu mūsų buto kampeliu.

Verta orientuotis į švelnias ir prislopintas baldų, aksesuarų ir audinių spalvas – geriausia šviesias, kuo natūralesnes spalvas, tokias kaip: balta, smėlio, mėlyna arba šviesiai ruda.

Mediniai, pinti ar rotango baldai tiks prie tikrai Provanso derinimo. Liaudies atmosferos tikrai suteiks skrynios, krepšeliai, pagalvės ir antklodės, taip pat lauko kilimėlis ar paprastas medvilninis kilimėlis, kurį galima lengvai skalbti.

Kaip balkono idėjos be gėlių – kaimiškas balkonas turėtų priminti gėlių pievą ar net kaimo sodą. Puikiai tiks ne tik pelargonijos, bet ir našlaitės, medetkos, ežiuolės, snapučiai, dedešvos ar kvapniosios matikos. Taip pat yra žolelių – baziliko, mėtų ar raudonėlio. Jie bus ne tik aromatingas idiliškos kompozicijos elementas, bet ir pravers virtuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *