Home > Buitinė technika > Kaip išsirinkti patikimą skalbimo mašiną?

Kaip išsirinkti patikimą skalbimo mašiną?

Svarstant, kaip pasirinkti skalbimo mašiną, reikia šiek tiek pažangaus planavimo. Žinokite savo poreikius. Pavyzdžiui, kiek laiko praleidžiate skalbdami? Ar turite didelę šeimą, kuriai kasdien reikia skalbti drabužius, ar esate vieniši arba pora, neturinti vaikų? Taip pat svarbu apsvarstyti, kur bus jūsų skalbykla arba skalbyklė ir džiovyklė. Jei esate daugiabučio gyventojas, laisvos erdvės problema tikriausiai yra nemaža problema. Jei turite daugiaaukštį namą, erdvė tikriausiai vis dar yra problema, bet daugiau dėl vietos jausmo namuose ir to, kiek toli turite nueiti.

Ar reikia atsižvelgti į neįgaliojo vežimėlio prieinamumą ar kitus sveikatos poreikius?

Galvodami apie tai, kada ir kaip skalbiate skalbinius, galėsite palyginti skalbimo mašinas ir nuspręsti, kokio dydžio skalbimo mašiną ar džiovyklę įsigyti ir kokios ciklo parinktys yra būtinos jūsų šeimos poreikiams. Jei esate sąmoningas (arba bandote juo tapti), yra keletas variantų ir modelių, kad atitiktų šį reikalavimą. Perkant skalbimo mašiną ir džiovyklę, pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra kaina, pakrovimo tipas, dydis, talpa, ciklai ir energijos vartojimo efektyvumas.

Akivaizdžiausia funkcija, kurią reikia pasirinkti perkant skalbimo mašiną, yra tai, ar pasirinkti iš priekio, ar iš viršaus pakraunamą versiją, taip pat energijos efektyvumas, kurią dažniausiai siūlo a klasės skalbimo mašinos. Kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų.

Standartiniai skalbimo mašinų dydžiai

Prieš apsipirkdami išmatuokite erdvę, kurioje norite, kad skalbyklė būtų. Paprastai skalbyklės ir džiovyklės yra maždaug 60 centimetrų pločio. Norėdami pakrauti ir iškrauti, prieš skalbimo mašiną turėtumėte palikti 36 centimetrus, o džiovyklei – apie 42 centimetrus. Įrengus skalbimo mašiną ir džiovyklę maždaug 15 centimetrų atstumu nuo grindų, pakrovimas ir iškrovimas bus patogesnis. Ieškokite tvirtų pjedestalo pagrindų, specialiai sukurtų jūsų skalbimo prietaisų modeliams. Apsvarstykite galimybę naudoti skalbimo-džiovinimo mašiną, jei turite labai mažai vietos namuose. Tokio tipo skalbimo ir džiovinimo įrenginiai paprastai užima mažiau nei 33 kvadratinius centimetrus grindų ploto ir gali būti lengviau prieinami žmonėms, kuriems sunku pasilenkti. Prieš pasirinkdami vieną iš šių, apsvarstykite, kur bus derinys. Daugiau informacijos: http://www.manomarketingas.lt/category/komunikacijos/prekiu-zenklai/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *