Home > Interjeras > Šviestuvo komponavimas moderniuose namuose

Šviestuvo komponavimas moderniuose namuose

Modernus interjeras šiuo metu yra vienas dažniausių pasirinkimų namuose. Kodėl? Kadangi žmonės dažniausiai perka mažesnės kvadratūros namus, o juose skoningiausiai atrodo modernumu kvepiantis minimalizmas, kuris padeda sutaupyti daug vietos ir tuo pačiu maksimaliai išpildyti erdvę.

Žinoma, moderniuose namuose reikalingi ir konkretūs apšvietimai: ne tik bendriniai, tačiau taip pat ir akcentiniai. Reikia juos derinti, reikia montuoti konkrečiose vietose, kad visumoje aplinka atrodytų iki mažiausių smulkmenų išbaigta. O apie tai ir yra šis straipsnis. Liuminescenciniai šviestuvai, LED ar kitas pasirinkimas?

Modernaus šviestuvo taisyklės

Perkant modernius šviestuvus internetu geriausia yra peržiūrėti tuos katalogus, kuriuose pagal stilių ir yra „sudėtos“ lempos. Jos klasifikuojamos pagal gamintojo pateikiamas rekomendacijas, tad galite būti ramus dėl tikslumo.

Visgi, dažniausiai modernūs šviestuvai pasižymi šiais akceptais, kurie juos skiria, pavyzdžiui, nuo klasikinių.

• Jie yra labai ryškūs. Tokie šviestuvai dažniausiai yra pats svarbiausias kambario akcentas, kuris patraukia akis vos tik įžengus į patalpą.

• Lygai taip pat siūlome susipažinti su netradicinių formų šviestuvais. Jeigu klasika laikomi apvalūs, tai netradiciniai gali būti bet kokių geometrinių formų.

• Šiuo metu labai mėgstami tokie, kurie keičia spalvinę gamą. Tai reiškia, kad švietimo metu spalvos gali keisti nuo šiltos geltonos iki šaltos mėlynos. Tai puikus pasirinkimas vaiko kambariui.

• Modernumas taip pat neatsiejamas ir nuo minimalizmo, tad siūlome rinktis paprastus šviestuvus, kurie neturi jokių unikalių akcentų. Pats šviestuvas – kažkas kitokio.

Šviestuvų įkomponavimas

Jokio skirtumo, ar bus pasirenkamas modernus šviestuvas, ar klasikinio stiliaus, tačiau jo diegimui namuose reikia specialisto, kuris darbus atliks ne tik greičiau, tačiau ir tvarkingiau. Paprasčiausiai tokiu atveju būsite ramus, kad neatsiras ne tik trumpųjų jungimų, tačiau ir kitų bėdų, kurios gali net susprogdinti įkaitusius šviestuvus.

Žinoma, kai kurių montavimas paprastas, kiti reikalauja daugiau dėmesio (pavyzdžiui LED juostelių diegimas kieme), tačiau gera pradžia – pusė darbo, tad po pasirinkimo – reikalingas ir tinkamas įmontavimas.

Atsakingai rinkitės šviesą, kad erdvė būtų pilnai išbaigta, kad namuose būtų ne tik stilingi, tačiau ir funkcionalūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *