Home > Buitinė technika > Nešiojami oro kondicionieriai: ar verta?

Nešiojami oro kondicionieriai: ar verta?

Nešiojamas oro kondicionierius yra efektyvus ir ekonomiškas būdas vėsinti kambarį karštais vasaros mėnesiais. Jis veikia ištraukiant šiltą orą iš kambario, jį atvėsinant ir išleidžiant atvėsintą orą atgal į kambarį. Nors nešiojamieji oro kondicionieriai nepakeičia tradicinės klimato kontrolės sistemos, jie gali padėti atvėsti patalpą, kuri atrodo lipni, nesvarbu, kaip sunkiai veikiate kintamosios srovės. Kokie yra oro kondicionieriai? Jie yra  kasetiniai oro kondicionieriai, mobilus oro kondicionieriai su šildymo funkcija, taip pat yra oro kondicionieriai pastatomi. Mobilus oro kondicionieriai atsiliepimai yra vieni iš geriausių.

Kaip veikia nešiojami oro kondicionieriai?

 

Nešiojamasis oro kondicionieriaus įrenginys skiriasi nuo įprastos alternatyvos tradiciniam centriniam orui. Be ortakių mini skirstytuvas turi lauko komponentą ir garavimo aušintuvą, kuris priklauso nuo ventiliatorių ir vandens siurblių. Jis veikia naudojant neigiamo slėgio oro srautą. Tai reiškia, kad įrenginys paima karštą orą iš patalpos, atvėsina jį kompresoriumi ir kondensatoriaus gyvatėle, o atvėsusį orą išleidžia atgal į patalpą. Pagrindiniai nešiojamojo oro kondicionieriaus komponentai yra kompresorius, kondensatoriaus ritės, garintuvo ritė, ventiliatorius ir išmetimo žarna. Kompresorius suspaudžia sistemos šaltnešio dujas, paversdamas jas aukšto slėgio garais. Kondensatoriaus ritės atvėsina šiuos garus ir paverčia juos skysčiu. Skystis praeina per garintuvo gyvatuką, kur šiluma iš šilto kambario oro perduodama vėsiam skysčiui.

Viena žarna prieš dvigubą žarną

 

Vienos žarnos nešiojamieji oro kondicionieriai naudoja vieną žarną, kad įtrauktų ir išstumtų orą į vidų ir išorę. Dviejų žarnų nešiojamieji oro kondicionieriai turi dvi žarnas. Pirmoji žarna siurbia gryną orą iš patalpos išorės, o antroji išstumia orą iš patalpos vidaus. Tai padeda sumažinti įrenginio energijos suvartojimą ir sukuria patogesnę aplinką. Vienos žarnos įrenginiai paprastai yra pigesni ir tylesni nei kiti modeliai, tačiau gali būti ne tokie veiksmingi kaip dviejų žarnų įrenginiai, ypač didesnėse erdvėse. Dviejų žarnų nešiojamieji oro kondicionieriai paprastai gali greičiau ir tolygiau atvėsinti kambarį.

Nešiojamieji oro kondicionieriai ir kiti oro kondicionieriai

 

Namų savininkai, ieškantys oro kondicionavimo, turi tris pagrindinius įrenginius: nešiojamąjį, langinį arba centrinį kintamą. Išskaidykime juos. Nešiojamus oro kondicionierius galima lengvai perkelti iš vieno kambario į kitą ir jiems nereikia nuolatinio montavimo. Paprastai jie yra mažesni ir pigesni nei langų ar centriniai kintamosios srovės įrenginiai ir gali pakankamai vėsinti vienviečius kambarius ar mažus butus. Nešiojami oro kondicionavimo įrenginiai taip pat gali būti naudojami namuose, kuriuose yra apribojimų kaimynystėje arba langai per maži langų blokams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *