Home > Interjeras > Patarimai įrengiant vaikų kambarį

Patarimai įrengiant vaikų kambarį

Kiekvienas vaiko kambarys yra puiki vieta linksmybėms ir fantazijai, dėl to vaiko kambario interjeras yra toks svarbus. Tačiau, nors jūsų vaikas gali džiaugtis savo kambariu ankstyvame amžiuje, jo suvokimas apie kambario interjerą laikui bėgant gali keistis. Kas kelerius metus keisti kambario stilių nėra nei smagu, nei praktiška. Norėdami to išvengti, turime keletą patarimų, kaip vaikui augant pakeisti kambario interjerą.

Kokią spalvą pasirinkti sienoms?

Kūdikių kambariuose dažnai naudojamos švelnios mėlynos arba pastelinės rožinės spalvos, tačiau vaikai greitai užauga, o šios vaiko kambario idėjos tampa nenaudingos. Vietoj ryškių spalvų kūdikio kambariui galite rinktis daug neutralių spalvų. Įvairių spalvų kreminiai atspalviai yra saugiausia ir praktiškiausia idėja. Tai bus puiki vieta vaikams išreikšti save ir pasirinkti norimą dekoro stilių, prie šių sienų tiks beveik viskas! Kai vaikas mažas, tokį kambarį galite papuošti visais jums patinkančiais akcentais, antklodėmis, pagalvėlėmis, paveikslėliais, sėdmaišiais. Vaikui paaugus prie tokios sienos nesunku pritaikyti ir kitas dekoracijas, kurios gali geriau atspindėti vaiko asmenybę. Daugiau patarimų rasite: http://vaikas123.lt/category/bustas-pritaikytas-vaikams/.

Kokius baldus pasirinkti vaikų kambariui?

Vaikų kambario baldai dažniausiai yra ilgalaikė investicija.Taigi rinkitės protingai. Dažniausiai pagrindiniams kambario baldams rekomenduojama rinktis patvarius ir erdvius baldus, nes jei kurį laiką jų nenaudosite, pritrūkę tuščių stalčių neturėsite laiko kada nusipirkti arba jau nebus vietos. Lentynos, dėžės, erdvūs stalčiai, nesvarbu, ar Jūsų vaikui 5 ar 15 metų – visa tai bus reikalinga. Taip pat patartina vengti labai ryškių ir unikalių baldų, nes mielai ir spalvingai atrodantys daiktai mažiems vaikams gali atrodyti per vaikiškai. Geriausia naudoti linksmus interjerus, kad sukurtumėte jaukų ir mielą jausmą.

Nepamirškite, kad kiekvienas vaikas yra unikalus

Kai vaikui sukanka 8–10 metų, jūs jau daug žinote apie jo pomėgius ir asmenybę. Tai puikus laikas paimti neutralią sieną ir pakeisti neutralų dekorą į tokį, kuris atspindėtų jūsų vaiko asmenybę. Visa tai rekomenduojama atlikti kaip kambario dekoravimą. Mergaitės kambario interjeras: jei vaikas domisi gamta, pasirūpinkite, kad kambaryje būtų gamtos akcentai ir net augalai, kuriais vaikas galėtų pasirūpinti. Berniuko kambario interjeras: jei jūsų vaikas domisi LEGO dėlionėmis ir kitais konstravimo kaladėlėmis, sukurkite kambaryje vietą, kurioje jis galėtų demonstruoti ir laikyti surinktus kaladėles. Paverskite vaiko hobį kambario akcentu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *